ویکی Days Gone

کارلوس

اشتراک‌گذاری

کارلوس

Carlos

کارلوس Days Gone

نام کامل

جسی ویلیامسون

ملیت

آمریکایی

وابسته به

باشگاه موتورسواری مانگرل (قبلا)

پیشه

رهبر ریپرها

وسیله نقلیه

موتور سیکلت

کارلوس (Carlos) که قبلا با نام جسی ویلیامسون شناخته می‌شد، یک شخصیت محوری و آنتاگونسیت در بازی Days Gone است. او رهبر ریپرها است، و از دیکن و بوزر کینه به دل دارد.

تاریخچه

پیش از شیوع ویروس و قبل از این که با نام کارلوس شناخته شود، او برای همتایانش با نام جسی شناخته می‌شد. جسی همیشه از دیکن و بوزر به خاطر بی‌اهمیتی به او کینه داشت. در مقطعی، وقتی دیکن و بوزر به شدت مست بودند با جسی گلاویز شدند، آن‌ها او را نگه داشتند  و دوست‌شان یعنی جک پشت جسی را با آتش سوزاند. سنگینی این اتفاقات روی او باعث شد تا جسی خواهان «رهایی» از زخم‌ها و خاطراتش شود. این امر در دوران آخر‌الزمانی ممکن شد.

دیگر جسی وجود خارجی نداشت بلکه حالا او با نام کارلوس و به عنوان رهبر ریپرها فعالیت می‌کرد. او به این باور رسیده بود که فریکرها عالی هستند چرا که آن‌ها از هر چیزی از جمله درد رها هستند. کارلوس پیروانش را تشویق می‌کرد تا اسامی خود را برای «تغییر» رها کنند. در دوران آخرالزمانی ریپرها تحت رهبری او به فرقه‌ای وحشتناک تبدیل شدند.

کارلوس در مقطعی با مایک آیرن و اقامتگاه او به یک توافق آتش‌بس نه چندان پایدار رسید. زمانی که کارلوس پی برد که دیکن و بوزر هنوز زنده هستند افرادی را برای مقابله با آن‌ها اعزام کرد. او می‌خواست که آن‌ها به ریپر تبدیل شوند به همین سبب جایزه‌ای را برای دستگیری آن‌ها تعیین کرد. این موضوع در حالی رخ می‌داد که دیکن و بوزر از دلیل این دشمنی بی‌خبر بودند، چرا که از هویت سابق کارلوس بی‌اطلاع بودند.