بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یورو

اشتراک‌گذاری

یورو

Yoru

یورو - مرد اره ای

نام به ژاپنی

ヨル

گونه

جنسیت

ناشناخته
مونث (فیزیکی)

پیشه

شیطان وحشی
دانش‌آموز دبیرستان

وابسته به

آسا میتاکا
باشگاه شیکارچی شیطان
شیطان سلاح‌های هسته‌ای

اولین نمایش

چپتر ۹۸ (مانگا)

یورو (Yoru) شیطان جنگ و عضوی از چهار اسب‌سوار است که بدن آسا میتاکا را به عنوان یک ماجین تسخیر کرده است. او آنتاگونیست اصلی آرک شیطان جنگ است.

شخصیت

یورو فردی با اعتماد به نفس و مغرور است و مخالفانش را صرفا نوعی دست-گرمی می‌پندارد و اطمینان دارد که سلاح‌های هسته‌ای را از مرد اره‌ای برقی پس بگیرد. او همانند ماکیما بیش از حد مایل است که از مردم برای اهداف خود استفاده کند، و میتاکا را مجبور و تهدید به مرگ کرد تا با او کار کند.

یورو بسیار جسور و صریح است و در انجام کارهای غیرعادی یا شرم‌آور تردیدی ندارد و همچنین در مواقعی نوعی حس شوخ طبعی دارد.

شیطان جنگ فردی ظالم است و ارزش عاطفی یا وابستگی کمی به انسان دارد و عمدتا به احساسات میتاکا بی‌توجه است. با این حال زمانی که میتاکا از رفتن به مدرسه امتناع کرد، او میتاکا را تهدید به کشتن نکرد و او «لطفی» را پیشنهاد کرد تا به بچه‌هایی برای او قلدری می‌کردند «رسیدگی کند» و شرایط آسان‌تری را فراهم کند. به نظر می‌رسد که او کمی نسبت به میتاکا همدردی داشته باشد، در واقع اگر میتاکا چیزی بخواه که در مسیر انتقام یورو از مرد اره برقی باشد، او آن را تحمل خواهد کرد.

تاریخچه

شیطان جنگ به عنوان عضوی از گروه قدرتمند شیاطین معروف به چهار اسب‌سوار است. این گروه زمانی به همراه شیاطین سلاح نبردی وحشیانه را علیه شیطان اره برقی در جهنم به راه انداختند، اما در اوج نبرد شیطان اره برقی ناپدید شد و آن‌ها نتوانستند او را پیدا کنند. در طول نبردهایشان، مرد اره برقی قسمت‌هایی از بدن یورو را خورده بود و او را ضعیف کرده بود. این موضوع به همراه کمرنگ شدن جنگ در میان بشریت باعث شده بود تا قدرت یورو را تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

توانایی‌ها

یورو به‌عنوان یک شیطان تمام توانایی‌های استاندارد یک شیطان را دارد، مانند توانایی بستن قرارداد با انسان‌ها، بازیابی سلامتی خود با مصرف خون، تسلط بر بدن انسان مرده و هوشیاری آن‌ها، تبدیل شدن به یک ماجین، و احیای دوباره در جهنم پس از مرگ.

در حال حاضر، یورو جسد آسا میتاکا را در اختیار گرفته است. با این حال، شیطان جنگ تنها نیمی از مغز او را تصاحب کرده است و هوشیاری میتاکا را دست نخورده باقی گذاشته است، در حالی که می‌تواند بدن میتاکا را هر زمان بخواهد کنترل کند. وقتی او بدن میتاکا را در اختیار می‌گیرد، زخم‌هایی روی صورت او ظاهر می‌شود و چشمان او به چشم شیطان جنگ تغییر می‌کند. اگر آسا دچار ترس شود، یورو قادر به تسلط بر بدن او نیست.

قدرت‌های فیزیکی

 • سرعت پیشرفته
 • قدرت پیشرفته
 • پایداری پیشرفته

قدرت‌های شیطانی

اگرچه او عضوی از چهار اسب‌سوار است، اما شیطان جنگ ادعا می‌کند که قدرت شیطانی او پس از بلعیده شدن بدنش توسط مرد اره برقی ضعیف شده است. این موضوع در کنار فقدان طولانی مدت جنگ در دنیای بشری (که مفهوم آن فقط در فیلم‌ها و بازی‌ها وجود داشت)، قدرت اولیه او را به شدت کاهش داده است.

ایجاد سلاح

یورو
ساخت یک نارنجک دستی توسط یورو

یورو این قدرت را دارد که هر چیزی که متعلق به او است را به سلاح تبدیل کند. این شامل اشیا و موجودات زنده می‌شود. قدرت هر سلاح متناسب با میزان گناهی است که یورو و/یا آسا در مورد ساختن سلاح مذکور احساس می‌کنند.

 • ایجاد سلاح از گوشت: شیطان جنگ می‌تواند هر چیزی را که در اختیار دارد، از جمله انسان و شیطان را به سلاح‌هایی مرگبار تبدیل کند که تقریبا به سادگی با دست زدن به آن‌ها انجام می‌شود. به نظر نمی رسد که این بلافاصله انسان را بکشد، زیرا آنها هنوز هم می توانند در عذاب فریاد بزنند. برای ساختن یک سلاحی گوشتی یورو سه روش را می‌تواند به کار بگیرد؛ یکی از اعضای بدن قربانی را بگیرد و آن را به سلاح تبدیل کند، یا قربانی را بکشد و بقایای آن را به سلاح تبدیل کند، یا با کسی رابطه برقرار کند و آن فرد «متعلق به او» شود.
  • شمشیر نخاعی تاناکا: یک شمشیر بلند پیچیده که این شیطان آن را با استفاده از سر و ستون فقرات بیرون کشیده از بدن تاناکا ساخت.
  • نارنجک دستی گوشتی: یک نارنجک دستی که با استفاده از دست مسئول کلاس ساخته شد و همانند یک نارنجک عادی عمل می‌کرد.
 • ایجاد سلاح از شی: یورو قادر است اشیای متعلق به خود را به سلاح تبدیل کند. اشیایی که به او تعلق دارند می‌توانند شامل باشند که خریده است یا به دست آورده است.
  • نیزه مدادی: یک نیزه چوبی که از یک مداد مدرسه ساخته شده است.

مهارت‌ها

 • شمشیرزنی
صفحات دیگر