بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کیشیبه

اشتراک‌گذاری

کیشیبه

Kishibe

کیشیبه - مرد اره ای

نام به ژاپنی

岸きし辺べ

نام مستعار

کاپیتان کیشیبه

گونه

انسان

جنسیت

مذکر

سن

اوایل دهه ۵۰

وابسته به

شکارچیان شیطان امنیت عمومی
- دسته ویژه ۱ توکیو (قبلا)
- کاپیتان دسته ویژه ۴ توکیو
رهبر جوخه ضد-ماکیما

قراردادهای شیطانی

شیطان پنجه
شیطان چاقو
شیطان سوزن

اولین نمایش

چپر ۱۹ (مانگا)

صداپیشه

کنجیرو تسودا

کیشیبه (Kishibe) یک شکارچی شیطان در امنیت عمومی از دسته ویژه ۱ است. بعد از حمله به دسته‌های ویژه، او به کاپیتان دسته ویژه ۴ توکیو تبدیل شد.

شخصیت

کیشیبه فردی بی‌احساس و سرراست است. به دلیل قدرت و مهارت‌های بی‌شمارش، او اغلب کارهایش را به آرامی انجام می‌دهد و در حین انجام کار احساسات کمی نشان می‌دهد. اگرچه او تمایل دارد به شیوه‌ای آرام و مودبانه صحبت کند، اما اعمال او اغلب نشان‌دهنده وحشیگری عظیمی در او است که در طی سال‌های متمادی در شکار شیطان به دست آورده است. اگرچه او گاهی اوقات احساساتی مانند تعجب و ناراحتی را در برخی رویدادها ابراز می‌کند، اما چهره و صدای او کاملا خنثی می‌ماند.

با وجود بی‌احساس بودن اما کیشیبه در موارد متعددی ثابت کرده است که فردی احساساتی و عاطفی است. در طول آموزش دنجی و پاور، با وجود تنفری که او از شیاطین و ماجین‌ها، اما نسبت به این دو محبت به خرج داد و به ماکیما از نگرانی‌هایش برای امنیت آن‌ها گفت. همچنین او از نگاه کردن به جسد کوانکشی پس از مرگش امتناع کرد چرا که یک دوستی ضمنی در گذشته با او داشت، حتی با وجود این که در این زمان هر دو قصد کشتن یکدیگر را داشتند.

تاریخچه

کیشیبه در جوانی با کوانکشی ملاقات کرد. در اولین ملاقات او از کوانکشی خواست تا همسر او شود که درخواست او رد شد و بلافاصله مشتی را از او دریافت کرد. این اتفاق چندین بار تکرار شد تا اینکه ۹ سال بعد او اعلام کرد که علاقه‌ای به پسران ندارد.

در مقطعی، زمانی که هیمنو از قبر دوست قدیمی خود در قبرستان بازدید می‌کرد، ملاقاتی با کیشیبه داشت. کیشیبه برای او توضیح داد که آن دسته از شکارچیان شیطان که شیطان‌ها بیشتر از آن می‌ترسند در واقع قوی‌ترین یا شجاع‌ترین آن‌ها نیست بلکه دیوانه‌ترین آن‌ها است. او همین طور در مورد آکی و شیطان تفنگ که همه‌ی شکارچیان آرزوی گرفتن آن داشتند صحبت کرد. سخنان او تاثیر عمیقی بر هیمنو گذاشت چرا که فکر می‌کرد آکی می‌تواند شیطان تفنگ را بگیرد اما آنقدر دیوانه نیست که زنده بماند.

توانایی‌ها

طبق گفته ماکیما، کیشیبه قوی‌ترین عضو دسته ویژه ۴ توکیو است و پس از آن شیطان فرشته قرار دارد. کیشیبه نیز خود را قوی‌ترین شکارچی شیطان توصیف کرده است.

کیشیبه حداقل با سه شیطان قرارداد دارد که آن‌ها را «بسیار خطرناک» توصیف کرده‌اند.

قدرت‌های فیزیکی

  • قدرت پیشرفته
  • سرعت پیشرفته
  • واکنش‌های پیشرفته
  • پایداری پیشرفته

قراردادهای شیطانی

  • قرارداد شیطان پنجه
  • قرارداد شیطان چاقو
  • قرارداد شیطان سوزن

مهارت‌ها

  • مهارت در استفاده از چاقو
  • مبارز تن به تن
صفحات دیگر