بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کوبنی هیگاشیاما

اشتراک‌گذاری

کوبنی هیگاشیاما

Kobeni Higashiyama

کوبنی هیگاشیاما - مرد اره ای

نام به ژاپنی

東山 コベニ

گونه

انسان

جنسیت

مونث

سن

۲۰

تولد

۱۹۷۷

پیشه

شکارچی شیطان در امنیت عمومی (قبلا)
پیشخدمت (قبلا)

وابسته به

شکارچیان شیطان امنیت عمومی (قبلا)
- دسته ویژه ۴ توکیو
رستوران فمیلی برگر (قبلا)

بستگان

والدینی بی‌نام
برادری بزرگتر
هشت خواهر بی‌نام

قراردادهای شیطانی

شیطانی ناشناس

اولین نمایش

چپتر ۱۰ (مانگا)

صداپیشه

کارین تاکاهاشی

کوبنی هیگاشیاما (Kobeni Higashiyama) یک شکارچی شیطان سابق در امنیت عمومی است که به عنوان یک استخدامی جدید در جوخه آزمایشی ماکیما فعالیت خود را شروع کرد. بعدها کوبنی پس از نبرد علیه شیطان تاریکی در جهنم استعفا داد.

شخصیت

کوبنی اغلب فردی ترسو اما در لحظاتی شجاع است. اولین رویارویی او با شیطان ابدیت منجر به فلج شدن او از ترس شد. او به راحتی تحت فشار می‌شکند و وقتی گروهی در هتل به دام افتاند او اشک می‌ریخت.

احساس ترس او باعث می‌شود که او برای نجات خود دست به اقدامات شدیدی بزند، مانند زمانی یک شیطان وعده‌ی آزادی او در قبال جان دنجی را داد و او دنجی را با چاقو تهدید کرد. او حتی هیروکازو آرای را به جاسوسی برای شیاطین متهم کرد، زیرا او از پاور در برابر اتهامات واهی کوبنی دفاع می‌کرد. با وجود این که او در حالت وحشت‌زده چنین رفتاری دارد، اما او از اعمال خود پشیمان می‌شود.

با این اوصاف او در عمل ثابت کرده است که می‌تواند خونسرد و کارآمد باشد، به طوری که بی‌رحمانه با کاتانا من و آکانه ساواتری برخورد کرد و آن‌ها را مجبور به عقب‌نشینی کرد. او پس از پایان یافتن درگیری همچنان در وحشت فرو رفت.

تاریخچه

کوبنی برای این به یک شکارچی شیطان تبدیل شد که والدینش او را مجبور به کار کردند تا بزرگترش بتواند به دانشگاه برود. از این رو او علیرغم اینکه می‌خواست به کالج برود، به سازمان امنیت عمومی پیوست.

توانایی‌ها

به گفته هیمنو، کوبنی با فردی استعداد است اما ترسو بودنش او را عقب نگه می‌دارد. این موضوع زمانی ثابت شد که او موفق شد به تنهایی کاتانا من را در فرم انسانی‌اش شکست دهد و آکانه ساواتری را مجبور به عقب نشینی کند.

قدرت‌های فیزیکی

  • چابکی پیشرفته

قراردادهای شیطانی

  • قرارداد با شیطانی ناشناس: کوبنی قراردادی را با شیطانی بسته است که هویت آن مشخص نیست و این موضوع را به عنوان یک راز حفظ کرده است.

مهارت‌ها

  • مهارت در کار با چاقو
صفحات دیگر