بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کوانکسی

اشتراک‌گذاری

کوانکسی

Quanxi

کوانکسی - مرد اره ای

ژاپنی

クァンシ

نام مستعار

اولین شکارچی شیطان

نژاد

انسان (قبلا)

جنسیت

مونث

محل تولد

چین

پیشه

شکارچی شیطان خصوصی

وابسته به

چین
- کوانکسی و ماجین‌ها
ماکیما (شستشوی مغزی)
- دسته ویژه ۵ توکیو

اولین نمایش

چپتر ۵۴ (مانگا)

کوانکسی (Quanxi) که همچنین با عنوان اولین شکارچی شیطان شناخته می‌شود، یک دورگه انسان و شیطان کراسبو است. او یک شکارچی شیطان مشهور در چین است.

شخصیت

کوانکسی فردی آرام و صبور است، و حتی زمانی که نزدیکانش خودشیرینی می‌کنند، او احساسات کمی از خود نشان می‌دهد. با این حال، او عمیقا به ماجین‌های خود اهمیت می‌دهد و به آن‌هایی که حقوق انسان‌ها و آموزش‌های اولیه را فرا می‌گیرند، پاداش می‌دهد.

کوانکسی در مبارزه بی‌رحم و عمل‌گرا است، و ترجیح می‌دهد دشمنان خود را به بیرون از میدان نبرد پرتاب کند تا به طور موثر تعداد آن‌ها را کاهش دهد تا تمرکز خود را روی اهداف اصلی حفظ کند. به همین ترتیب، او پس از انداخته شدن به جهنم، فورا درخواست آتش‌بس کرد تا وضعیت را بررسی کند. اگرچه حملات او سریع و وحشیانه است، اما گاهی اوقات او تصمیم می‌گیرد که افرادی به جز هدف اصلی‌اش را زنده بگذارد.

ظاهرا کوانکسی دارای گذشته‌ای در سازمان شکارچیان است که سانتا کلاز از او به عنوان «اولین شکارچی شیطان» یاد می‌کند. گفت‌وگوی او با کیشیبه نیز که به دوستی گذشته بین این دو اشاره داشت، این موضوع را تائید می‌کند.

تاریخچه

کوانکسی زمانی به عنوان یک شکارچی شیطان کار می‌کرد و به عنوان «اولین شکارچی شیطان» شناخته شد. در آن مقطع، او در جوانی با کیشیبه ملاقات کرد. در اولین ملاقات، کیشیبه از او خواست که همسر او شود، که او بلافاصله با مشتی درخواست او را رد کرد. این اتفاق چندین بار تکرار شد تا اینکه ۹ سال پس از اولین برخورد آن‌ها، او اعلام کرد که به پسران علاقه‌ای ندارد.

پس از آن، در مقطعی از زمان او حرفه‌ی شکارچی شیطان را رها کرد و به چین رفت. او در طول اقامت خود در آنجا در حالی که برای آن کشور کار می‌کرد حرمسرایی از ماجین‌ها را تشکیل داد.

توانایی‌ها

قدرت‌های فیزیکی

 • توان تقویت‌یافته
 • سرعت تقویت‌یافته
 • واکنش‌های تقویت‌یافته

قدرت‌های هیبریدی

 • دگرگونی دورگه: کوانکسی با بیرون کشیدن یک تیر از حدقه چشم راستش، می‌تواند به شکل هیبریدی خود تبدیل شود که تعداد زیادی تیر و میخ از بازوها و سرش بیرون می‌آید.
  • شلیک تیر: او در شکل هیبریدی خود به تیرهایی در بازوی خود مجهز می‌شود که می‌تواند چندین تیر را به سمت اهدافش شلیک کند. این تیرها بسیار قدرتمند هستند و قادر به ایجاد سوراخ‌های دایره‌ای در اجسام است. او همچنین می‌تواند از این توانایی برای شکست دادن دشمنان از فاصله نزدیک و با شلیک یک گلوله برای از بین بردن سریع گروهی از دشمنان استفاده کند.
 • مصرف خون: کوانکسی به عنوان یک هیبرید، قادر است با مصرف خون زخم‌های خود را التیام بخشد، و حتی تمام بدن خود را فقط از یک سر بازسازی کند.
  • تقریبا جاودانه: او به دلیل هیبریدی بودن جاودانه و تقریبا غیرقابل کشتن است. با وجود اینکه کوانکسی احتمالا بیش از ۵۰ سال سن دارد، اما هنوز ظاهر ۲۰ سالگی خود را حفظ کرده است. حتی اگر او بمیرد، با کشیده شدن تیر چشمش می‌تواند در شرایطی عالی به زندگی بازگردد.

مهارت‌ها

 • دوزبانه: چینی و ژاپنی
 • مبارزه تن به تن ماهر
 • شمشیرزنی
صفحات دیگر