بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کاتانا من

اشتراک‌گذاری

کاتانا من

Katana Man

کاتانا من - مرد اره ای

نام مستعار

شمشیر سامورایی

گونه

انسان (قبلا)

جنسیت

مذکر

پیشه

رئیس یاکوزا

وابسته به

یاکوزا
شیطان تفنگ (با حیله)
آکانه ساواتاری (قبلا)
ماکیما (شستوشوی مغزی شده)

بستگان

پدربزرگی بی‌نام

اولین نمایش

چپتر ۲۳ (مانگا)

صداپیشه

دایکی هامانو

مرد کاتانایی یا کاتانا من (Katana Man) که همچنین با نام شمشیر سامورایی شناخته می‌شود، یک دورگه انسان-شیطان است که با شیطان کاتانا ترکیب شده است. پدربزرگ او یک سردسته اوباش بود که توسط دنجی کشته شد، و از همین رو او با آکانه تیم شد تا انتقام خود را از دنجی بگیرد و قلب او را برباید. او آنتاگونیست محوری آرک کاتانا من است.

شخصیت

کاتانا من فردی خودخواه و بی رحم است. اولویت اصلی او کشتن دنجی و وادار کردن او به عذرخواهی برای کشتن پدربزرگش است. او مردم بیگناه و حتی رفقای خود را برای انجام این کار قربانی می‌کند و حاضر است آن‌ها را فقط برای رسیدن به دنجی از بین ببرد. او حرف دنجی را در این مورد که پدربزرگش زامبی شده بوده باور نمی‌کند و دنجی را به دروغگویی متهم می‌کند.

او پدربزرگش را با وجود این که می‌دانست یک رئیس یاکوزا است دوست داشت، زیرا پدربزرگش را فردی با اصول می‌دید که تنها تعداد انگشت شماری زن و کودک را کشته بود.

کاتانا من با وجود این که قلب فیزیکی‌اش با قلب شیطان کاتانا جایگزین شده است، اما خود را همچنان دارای وجدان انسانی می‌داند و اظهار می‌کند که شب‌هایی که یک زامبی می‌کشد خوب نمی‌خوابد.

تاریخچه

در مقطعی او با آکانه ساواتری توافقی کرد و قلب شیطان کاتانا با قلب او جایگزین شد و او را تبدیل به یک دورگه کرد.

توانایی‌ها

کاتانا من
فرم هیبریدی

قدرت‌های هیبریدی

 • دگرگونی هیبرید: او با بیرون آوردن دو شمشیر از دستان و یک شمشیر از سرش می‌تواند به فرم مرد کاتانا درآید. خارج کردن کاتانا از دست او باعث بازگردانی او به حالت قبل می‌شود. او پس بازگردانی تا مدتی قادر به مبارزه نیست.
  • قدرت افزوده
  • پایداری افزوده
  • سرعت افزوده
   • شمشیر-کشیدن سریع
 • مصرف خون: به عنوان یک هیبریدی، کاتانا من قادر است با مصرف خون سلامتی خود را بازیابی کند. او پس از نصف شدن توسط دنجی قادر شد بدن خود را بازسازی کند.
  • تقریبا جاودانه: کاتانا من به دلیل دورگه بودن، جاودانه و تقریبا غیرقابل کشتن است. او می‌تواند از نصف شدن، گلوله خوردن و بیشتر جراحات جان سالم به در ببرد. حتی اگر او بمیرد، وقتی کسی دست چپش را از جا درآورد او دوباره می‌تواند در شرایط عالی به زندگی بازگردد.

مهارت‌ها

 • نشانه‌گیری
 • شمشیرزنی

ضعف‌ها

 • دوره آرام شدن: زمانی که دگرگونی کاتانا من برگردانده می‌شود، او نمی‌تواند برای یک دوره زمانی خاص دوباره وارد فرم ترکیبی خود شود. این ضعف تنها مختص به او است، چرا که دنجی با وجود هیبریدی بودن تا زمانی که خون کافی داشته باشد می‌تواند به فرم هیبریدی خود وارد و خارج شود.
صفحات دیگر