ویکی مرد اره ای

چهار اسب‌سوار

اشتراک‌گذاری

چهار اسب‌سوار

Four Horsemen

چهار اسب‌سوار - مرد اره ای

وفاداری

اولین نمایش

چپتر ۸۷ (مانگا)
چپتر ۱ (شیطان کنترل، مانگا)

چهار اسب‌سوار (Four Horsemen) گروهی از چهار شیطان قدرتمند هستند.

این چهار فرد تنها شیاطینی هستند که بعد از بلعیده شدن توسط مرد اره برقی همچنان نام‌های شیطانی خود را به خاطر دارند، مثل شیطان سلاح هسته‌ای، شیطان هولوکاست و موارد دیگر. با این حال مشخص نیست که این خاطرات تا کجا گسترش می‌یابند: ماکیما، یکی از تجسم‌های شیطان کنترل قادر است اسامی شیاطین بلعیده شده را به خاطر بسپارد، اما به نظر می‌رسد تجسم دیگر او یعنی نایوتا هیچ خاطره‌ای از سلف خود ندارد.

با وجود همکاری آن‌ها با یکدیگر، به نظر نمی‌رسد که چهار اسب‌سوار یک واحد منسجم باشند و هر یک از اعضا اهداف خودشان را دارند. ماکیما، یکی از اعضای سابق چهار اسب‌سوار قصد داشت از قدرت پوچیتا برای از بین بردن هم‌سوارانش استفاده کند، با وجود اینکه قبلا در کنار آن‌ها با پوچیتا می‌جنگید. این در حالی است که هدف اصلی شیطان جنگ این است که پوچیتا را وادار کند که شیطان سلاح هسته‌ای را رها کند و او را احیا کند.

همچنین گفته می‌شود اعضای چهار اسب‌سوار تقریبا به یک اندازه قدرتمند هستند. ماکیما قادر شد شیطان تاریکی را زخمی کند البته این موضوع به بهای از دست دادن دستش تمام شد.

تاریخچه

زمانی چهار اسب‌سوار و شیاطین سلاح درگیر نبردی وحشیانه علیه پوچیتا در جهنم شدند. با این حال، در میانه نبرد پوچیتا به طور مرموزی ناپدید شد. با وجود جستجوهای شیطان کنترل، اما پوچیتا پیدا نشد. در واقع پوچیتا در آستانه مرگ تغییر شکل داده بود و به زمین فرار کرده بود.

مدتی پس از این نبرد، شیطان کنترل به زمین رفت و هویت یک انسان به نام ماکیما را به خود گرفت. شیطان جنگ نیز شکل یک جغد را به خود گرفت و آسا میتاکا را تصاحب کرد. او بعدا به یورو تغییر نام داد.

اعضا

  • شیطان کنترل (قبلا ماکیما، تولد دوباره در نایوتا)
  • شیطان جنگ (یورو)
  • شیطان گرسنگی
  • شیطان مرگ
صفحات دیگر