بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

پوچیتا

اشتراک‌گذاری

پوچیتا

Pochita

پوچیتا - مرد اره ای

نام به ژاپنی

ポチタ

نام مستعار

شیطان اره برقی
مرد اره برقی
قهرمان جهنم

گونه

جنسیت

مذکر

پیشه

شیطان وحشی (قبلا)
شیطان قراردادی
قلب دنجی

وابسته به

یاکوزا (قبلا)

قرارداد با

دنجی

صداپیشه

شیروی ایزاوا

پوچیتا (Pochita) شیطان اره برقی و تجسم ترس از اره برقی است. او قبل از این که تبدیل به قلب دنجی شود، مرد اره برقی اصلی بود.

تاریخچه

گذشته‌ی پوچیتا در هاله‌ای از ابهام است و تنها اطلاعات کمی توسط ماکیما و دیگر شیاطین در مورد او ارائه شده است. او در جهنم به مرد اره برقی معروف بود و توانایی بی‌نظیری در پاک کردن شیاطین داشت و نام آن‌ها آن‌ها داشت. شیاطینی که به این شکل کشته می‌شدند دیگر نمی‌توانستند تناسخ پیدا کنند، در حالی که ترس مرتبط به آن‌ها نیز از دنیا پاک می‌شد. این موضوع مرد اره برقی را به تهدیدی برای نژاد شیطان‌ها تبدیل کرد و به او لقب «شیطانی که شیاطین بیشتر از آن می‌ترسند» و «قهرمان جهنم» داده شد.

پوچیتا
پوچیتا قبل از دیدار با دنجی، شیطانی که باعث ترس شیاطین بود.

اما این بدنامی او را هدف تعداد زیادی از شیاطین قرار داد که چندین بار او را کشتند. با این حال او همیشه راهی برای بازگشت و مبارزه دوباره پیدا می‌کرد. قدرت او برای برخی مایه ستایش بود و شیاطین خاصی را به پیروی واداشت و برای برخی دیگر مایه بیم و هراس بود که برای فرار از او می‌گریختند. این شرایط در نهایت به نبردی بین او، چهار سوارکار و شیاطین سلاح منجر شد که در این نبرد او به شدت مجروح شد و به گفته ماکیما به «شکل نزدیک به مرگ» تغییر یافت که همان فرم سگ او است. او در اوج نبرد ناپدید شد و به نحوی در زمین حضور یافت.

پوچیتا بعدا دنجی را پیدا کرد که پسری در حال سوگواری بر سنگ قبر پدرش بود. در ابتدا به نظر می‌رسید که این شیطان نسبت به او خصومت نشان دهد، اما پوچیتا به روی زمین افتاد و دیگر نتوانست جراحاتش را تحمل کند. دنجی در اقدامی همدلانه، خون خود را به پوچیتا داد تا زخم‌هایش بهبود یابد و این کار را با شرط همکاری انجام داد. پوچیتا در کنار دنجی زندگی کرد و به او در شکار شیطان و چوب‌بری کمک کرد و در عین حال با هر جیره‌ای که دنجی می‌توانست تامین کند، زندگی کرد.

توانایی‌ها

شیطان اره برقی شیطانی بود که شیاطین بیش از همه از آن می‌ترسیدند. او یکی از قدرتمندترین موجودات پس از شیاطین اولیه محسوب می‌شود که قادر است انبوهی از شیاطین را در جهنم بدون آسیب دفع کند. شکار قلب او به تنهایی برای ایجاد یک درگیری بین المللی کافی بود و حتی ماکیما، آنتاگونیست اصلی مجموعه خود را پست‌تر از او می‌دانست.

به عنوان یک شیطان، شیطان اره برقی دارای تمام توانایی‌های شیطانی استاندارد است که شامل توانایی بستن قرارداد با انسان، بازگرداندن سلامتی با مصرف خون و احیای دوباره در جهنم پس از مرگ است. با این حال، بر خلاف بسیاری از شیاطین، جنبه‌های خاصی از شخصیت او هرگز تغییر نکرده است. مهم نیست او چند بار کشته شود، در هر صورت او برای کشتن شیاطین دیگر بازمی‌گردد.

اولین قرارداد او با دنجی این بود که در ازای مصرف خون دنجی، به او کمک کند تا بدهی‌هایش را پرداخت کند. بعدها، پس از اینکه دنجی توسط شیطان زامبی به طور مرگباری مجروح شد، پوچیتا در ازای یک زندگی عادی به قلب دنجی تبدیل شد.

قدرت‌ها فیزیکی

  • سرعت بالا
  • پایداری بالا
  • قدرت بالا
  • عامل التیام‌دهنده جراحات

قدرت‌های شیطانی

پوچیتا
مرد اره برقی در حال استفاده از زنجیرهایش
  • پاک کردن شیطان: شاید بدنام‌ترین توانایی او که شیاطین دیگر بیش از همه از آن می‌ترسند، امکان مصرف کردن شیاطین دیگر است که باعث می‌شود «نام» آن‌ها از آگاهی عمومی ناپدید شود و وجود فیزیکی آن‌ها نیز محو شود. کیشیبه از موارد تاریخی مانند هولوکاست، نازی‌ها و حتی سلاح هسته‌ای اطلاعی نداشت و این ناشی از مصرف شدن شیطان‌های مرتبط به این موارد بوده است.
  • پیوست اره برقی: به عنوان تجسم ترس از اره برقی، زائده‌ای به شکل اره برقی از سر او بیرون زده است که به عنوان یک اره برقی واقعی عمل می‌کند. این توانایی زمانی فعال می‌شود که بند دم او کشیده شود.
  • ادغام بدن: پوچیتا توانایی ترکیب شدن با بدن انسان را دارد که ظاهرا جایگزین اندام‌های آسیب دیده یا از دست رفته می‌شود. برخلاف فرآیند تبدیل شدن شیطان به ماجین با گرفتن جسد، پوچیتا وقتی هنوز هنوز زنده بود این کار را با دنجی انجام داد که به دنجی اجازه داد تا به یکک هیبرید انسان/شیطان تبدیل شود.
    • دگرگونی شیطانی: اگر قرارداد دنجی با پوچیتا قطع شود، پوچیتا می‌تواند بدن دنجی را تصاحب کند و به فرم اولیه خود بازگردد. ماکیما اظهار داشت که پوچیتا در این حالت ۲۶ بار او را کشته شده است.
صفحات دیگر