بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

پرینسی

اشتراک‌گذاری

پرینسی

Princi

پرینسی - مرد اره ای

نام به ژاپنی

プリンシ

گونه

جنسیت

مونث

وابسته به

شکارچیان شیطان امنیت عمومی

اولین نمایش

چپتر ۳۴ (مانگا)

صداپیشه

سائوری گوتو

پرینسی (Princi) شیطان عنکبوت است که تجلی ترس از عنکبوت‌ها است. او یک شکارچی شیطان در امنیت عمومی از دسته ویژه ۴ توکیو است.

شخصیت

پرینسی اغلب در شکل انسانی خود دیده می‌شود، بنابراین تمایل دارد با انسان‌ها رفتار دوستانه داشته باشد و خودش به عنوان یک شکارچی شیطان کار می‌کند، با این حال او همچنان افراد را به خاطر نگاه نادرست‌شان به او می‌کشد.

وقتی او توسط ماجین خشونت با یک انسان اشتباه گرفته شد، هیچ واکنشی نشان نداد. او به اندازه کافی جسارت داشت که مستقیما به شیطان تاریکی حمله کند و پس از مثله شدن هیچ ابرازی از خود نشان نداد. او همچنین به شدت به ماکیما وفادار است و دستورات او را کاملا دنبال می‌کند، حتی اگر در مورد آن‌ها ابهام داشته باشد.

توانایی‌ها

شیطان عنکبوت به عنوان یک شیطان دارای تمام قابلیت‌های یک شیطان استاندارد است. پرینسی به عنوان مظهر ترس از عنکبوت، هر کاری که یک عنکبوت می‌تواند را انجام می‌دهد. او قادر است روی دیوارها راه برود و با اندام‌های عنکبوتی خود دشمنان را سوراخ کند.

قدرت‌های فیزیکی

  • قدرت تقویت‌یافته

قدرت‌های شیطانی

  • لمس‌ناپذیری: پرینسی قادر است خودش را زیر زمین مخفی کند و در هر لحظه برای حمله به دشمنانش بیرون آید.
  • احضار کردن: او می‌تواند با باز کردن زیپی که روی بدنش قرار دارد ماکیما را حتی در جهنم احضار کند. مشخص نیست که این توانایی در مورد تمام افراد کاربرد دارد یا فقط مختص ماکیما است.
صفحات دیگر