ویکی مرد اره ای

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

پاور

اشتراک‌گذاری

پاور

Power

پاور - مرد اره ای

نام به ژاپنی

パワー

گونه

شیطان (قبلا)

جنسیت

مونث

وابسته به

شکارچیان شیطان امنیت عمومی
- دسته ویژه ۴ توکیو

اولین نمایش

چپتر ۴ (مانگا)
قسمت ۲ (انیمه)

صداپیشه

فیروز آی

پاور (Power) یک ماجین خون، یک شکارچی شیطان در امنیت عمومی و بخشی از جوخه ویژه ماکیما بود.

شخصیت

پاور شخصیتی کودکانه، حریصانه و تقریبا خودانگیخته دارد. او به گونه‌ای می‌جنگد که گویی چیزی برای به دست آوردن دارد و به پیروزی خود یقین دارد، و هیچ مشکلی با فرار از جنگی که در آن ضعیف‌تر است ندارد. او احساس می‌کند که به دلیل موقعیتش به عنوان یک ماجین، باید به برتری خود نسبت به همتایان شکارچی‌اش ببالد. او هیچ وفاداری به انسان‌ها و شیاطین ندارد و آشکارا اعتراف می‌کند که به هر طرف که برنده باشد خواهد پیوست. پاور همچنین از هیجان مبارزه لذت می‌برد تا قدرت خود را به رخ بکشد و نشان دهد که از هر کسی برتر است. هنگامی که پاور در مقابل یک ارتش زامبی قرار گرفت، او هیجان‌زده شد و به دنجی گفت که با دقت تماشا کند که چگونه همه آن‌ها را شکست می‌دهد.

او همچنین فردی گستاخ و نامرتب است و به نظر می‌رسد که اطرافیانش باید تمیزکاری را به عهده بگیرند. او اعتراف می‌کند که به ندرت حمام می‌کند یا از سیفون توالت استفاده می‌کند و انسان‌ها را برای مراقبت از بهداشت خود بیش از حد حساس می‌بیند.

پاور یک دروغگوی همیشگی است. او برای این که به خاطر کشتن یک شیطان با ماکیما به مشکل نخورد، بلافاصله دنجی را سرزنش کرد و ادعا کرد که او ایده‌ی کشتن آن شیطان را داده است. او همچنین دنجی را به خاطر خوردن همه غذاهای اضطراری که تیم جمع آوری کرده بود سرزنش کرد در حالی که روی صورتش خرده نان دیده می‌شد.

او مشکلی با غیبت کردن پشت سر دوستانش ندارد و راز آکی در مورد طول عمر کوتاهش را با شیطان فرشته در میان گذاشت.

توانایی‌ها

پاور ادعا می‌کند که در شکل اولیه شیطانی خود به شدت مورد ترس شیطان‌ها بوده است به طوری که آن‌ها از بوی او فرار می‌کردند، که این ادعا احتمالا فقط نوعی فخرفروشی است. پاور به عنوان یک شیطان دارای تمام توانایی‌های استاندارد یک شیطان است که شامل توانایی قرارداد بستن با انسان‌ها، بازیابی سلامتی با مصرف خون، تسلط بر بدن انسان مرده و آگاهی آن‌ها، و تبدیل شدن به یک ماجین، و احیای شدن دوباره در جهنم پس از کشته شدن است.

در حال حاضر، پاور تنها یک قرارداد دارد با دنجی دارد. پاور در ازای گرفتن قول دوستی با شیطان خون، خون خودش را به دنجی داد. دنجی از خون او برای ایجاد یک اره برقی خونین و ایجاد اختلال در عامل بازسازی ماکیما استفاده کرد.

توانایی‌های فیزیکی

 • سرعت پیشرفته
 • بویایی پیشرفته

قدرت‌های شیطانی

پاور
ایجاد هزاران نیزه توسط پاور
 • دستکاری خون: پاور می‌تواند آزادانه خون بدن خود را دستکاری کند و از آن سلاح بسازد. او همچنین می‌تواند خون دیگران را از طریق تماس مستقیم دستکاری کند و می‌تواند از خونریزی آن‌ها جلوگیری کند، اگرچه اذعان می‌کند که این کار دشوار است.
  • چکش خون
  • نیزه خون
   • باران خون هزار ترا: در فرم کامل شیطانی، او قادر به تولید هزاران شمشیر و نیزه خونین است که در اطرافش شناور می‌شوند.
  • انتقال خون: او از طریق قرارداد می‌تواند خودن و انرژی حیات خود را به دیگری منتقل کند.
 • تقویت خون: پاور به عنوان یک ماجین قادر است با مصرف خون سلامت خود را بازیابی کند. همچنین او به عنوان شیطان خون، قدرت بازسازی بالاتری نسبت به سایر شیاطین دارد. وقتی پاور بیش از حد خون بنوشد یا از شیطان قوی‌تر خون بگیرد، قدرت او به شدت افزایش می‌یابد. او پس از نوشیدن بیش از حد خون، شاخ‌های اضافی در سرش جوانه زد.
صفحات دیگر