ویکی مرد اره ای

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هیمنو

اشتراک‌گذاری

هیمنو

Himeno

هیمنو - مرد اره ای

نام به ژاپنی

姫野

گونه

انسان

جنسیت

مونث

وابسته به

شکارچیان شیطان امنیت عمومی
- دسته ویژه ۴ توکیو

بستگان

خواهری کوچکتر

قراردادهای شیطانی

شیطان شبح

اولین نمایش

چپتر ۱۰ (مانگا)

صداپیشه

ماریا ایسه

هیمنو (Himeno) یک شکارچی شیطان در امنیت عمومی بود که در جوخه ویژه ماکیما فعالیت می‌کرد. او همکار آکی هایاکاوا بود.

شخصیت

هیمنو نسبت به نیروهای جدید که زیر نظر او کار می کردند فردی بالغ و با تجربه است. او اغلب خوش‌بینانه رفتار می‌کند و می‌تواند در شرایط بسیار استرس‌زا، آرامش خود را حفظ کند. هیمنو تا حدی نسبت به افراد اطراف خود آگاه است و حاضر به انجام رویکردهای غیرمتعارف است تا از بهترین نتایج ممکن را حاصل کند.

او در انجام وظیفه‌اش به‌عنوان یک شکارچی شیطان بسیار کارآمد و بی‌پرده است. او به یک شیطان کوچک و به ظاهر بی‌اهمیت پاسخ داد و تقریبا بلافاصله از شیطان شبح خود برای تسلیم کردن آن استفاده کرد. هیمنو یک جنبه سخت‌گیرانه‌تر نیز دارد و در برابر رفتار نیروهای تازه‌کار که زیردستانش را به خطر می‌اندازد تحمل کمی دارد.

هیمنو فردی نسبتا دلسوز و همدل است. او به سلامتی همکاران شکارچی خود اهمیت می‌دهد، همانطور که میل او به عدم خیانت به دنجی در اولین مأموریت مشترکشان نشان داده شد.

تاریخچه

هیمنو قبل از ملاقات با آکی، در گذشته پنج شریک دیگر داشت. کیشیبه، آکی را به عنوان دوست جدید هیمنو به او معرفی کرد. هیمنو از او پرسید که آیا او مفید است یا خیر و کیشیبه بیان کرد که همه شرکای قبلی او مرده‌اند، چون بی‌فایده بودند.

هیمنو در یکی از گشت‌های اولیه خود از آکی پرسید که آیا سیگار می‌کشد، و اشاره کرد که به هر حال شکارچیان شیاطین عمر زیادی نخواهند داشت. او بعدا متوجه شد که تنها دلیل حضور آکی در بخش ویژه از بین بردن شیطان تفنگ است.

در مقطعی هیمنو نقل قولی از یک استاد را برای آکی بازگو کرد؛ ترسناک‌ترین شکارچیان شیطان برای شیاطین آن‌هایی که قوی یا شجاعند نیستند بلکه دیوانه‌ترین آن‌ها هستند. او آکی را متقاعد کرد که سیگار بکشد زیرا امیدوار بود رابطه آن‌ها طولانی‌تر باشد و آکی نیز با اکراه پذیرفت.

توانایی‌ها

قراردادی شیطانی

  • قرارداد با شیطان شبح: هیمنو قادر به استفاده از قدرت شیطان شبح است. او در ازای فدا کردن چشم راست خود به این شیطان قادر شد بازوی راست شیطان شبح را که نامرئی و نامحسوس بود احضار و کنترل کند. این بازو به اندازه‌ای قوی بود که جراحات بزرگی را در گوشت شیطان ابدیت وارد کرد. هیمنو در جریان مبارزه با آکان ساواتری، در ازای تمام بدنش شیطان شبح را به طور کامل احضار کرد تا به حریف حمله کند و بر او چیره شود.

مهارت‌ها

  • مبارز تن به تن
صفحات دیگر