بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ماکیما

اشتراک‌گذاری

ماکیما

Makima

ماکیما - مرد اره ای

نام به ژاپنی

マキマ

گونه

جنسیت

مونث

وابسته به

چهار سوارکار
شکارچیان شیطان امنیت عمومی
- رئیس دسته ویژه ۴ توکیو
- رئیس دسته ویژه ۵ توکیو

بستگان

نایوتا (تناسخ)

قرارداد با

چند شکارچی شیطان بی‌نام
نخست وزیر ژاپن
آکی هایاکاوا

صداپیشه

توموری کوسونوکی

ماکیما (Makima) یک شکارچی شیطان بالا-رده در امنیت عمومی بود که دنجی را به عنوان حیوان دست‌آموز خود گرفت. او بعدا افشا کرد که شیطان کنترل است که تجسم ترس از کنترل یا تسخیر است. او آنتاگونیست اصلی حماسه امنیت عمومی است.

شخصیت

ماکیما در ظاهر زنی خوب، ملایم، اجتماعی و دوستانه به نظر می‌رسد. او تقریبا در تمام مدت با لبخند بر لب دیده می‌شود و حتی در زمان بحران نیز آرام و با اعتماد به نفس عمل می‌کند. با این حال این تنها نمایی است که او برای تحقق هدف نهایی خود از آن استفاده می‌کند. پس از مرگ آکی هایاکاوا، ماکیما شروع به نشان دادن رنگ واقعی خود به دنجی کرد. چهره واقعی ماکیما فردی ماکیاولیست و حسابگر است که اطرافیانش را چیزی جز «سگ» نمی‌بیند و می‌تواند هر طور که دوست دارد از آن‌ها استفاده کند و آن‌ها نیز باید بدون هیچ تردیدی از او اطاعت کنند.

ماکیما بسیار حیله‌گر، سرد و فریب‌دهنده است. او دنجی را از طریق وعده یک رابطه عاشقانه کنترل می‌کند و همچنین او را تهدید می‌کند که اگر از او اطاعت نکند، او را نابود خواهد کرد. او فردی ظالم است که هر کاری که لازم باشد برای رسیدن به اهدافش انجام می‌دهد، حتی به قیمت از دست دادن افرادی که باید از آن‌ها محافظت کند.

ماکیما خودش نیز متوجه است که آدم خوبی نیست و خود را «شر ضروری» می‌داند. او سلاحی تحت کنترل دولت ژاپن است، همانند شیطان سلاح که تحت کنترل آمریکا است. او از خارج شدن برنامه‌هایش از مسیر خود نمی‌ترسد، زیرا چه برنامه‌هایش شکست بخورد و چه به نتیجه برسد، او به چیزی که می‌خواهد خواهد رسید.

ماکیما یکی از طرفداران سخت مرد اره برقی، «قهرمان جهنم» است. او شیفته توانایی‌های این شیطان در از بین بردن مفهوم ترس مربوط به شیاطین است. او مدعی است که هدفش تحت کنترل درآوردن مرد اره برقی است تا از توانایی‌های او برای ایجاد دنیایی ایده آل بدون ترس و مرگ استفاده کند. او همچنین خوردن شدن توسط او را یک افتخار می‌داند.

توانایی‌ها

ماکیما یکی از قوی‌ترین افراد در مجموعه چینسا من است که ناشی از توانایی‌های فیزیکی و فراطبیعی‌اش به عنوان یک شیطان و شخصیت حیله‌گر و فریب‌کارش است. انسان‌ها، ماجین‌ها و شیطان‌ها در سراسر جهان از او ترس دارند که این موضوع قدرت او به عنوان یک شیطان را افزایش می‌دهد. به گفته رئیس جمهور ایالات متحده کشور او سایر کشورهای متحد آمریکا از مبارزه کردن با او دست کشیده‌اند.

ماکیما به عنوان یک شیطان دارای تمام توانایی‌های یک شیطان استاندارد است که شامل توانایی بستن قرارداد با انسان نیز است. او به لطف توانایی خود در کنترل انسان‌ها قادر است آن‌ها را مجبور به بستن قرارداد با خود کند. ماکیما در ازای کار برای ژاپن با نخست وزیر ژاپن قرارداد دارد. در نتیجه‌ی این قرارداد هر آسیب مهلکی که به ماکیما وارد شود به شکل به یک بیماری یک شهروند تصادفی ژاپنی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در مقطعی او از پشت سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و ظاهرا کشته شده است، اما بعدا بدون هیچ زخمی دیده شد. بعدا او توسط شیطان تفنگ و با شلیک گلوله به سرش کشته شد. تایید شده است که او بیست و شش بار تا زمان حمله شیطان تفنگ کشته شده است. او همچنین چندین بار در جریان درگیری با پوچیتا کشته شده است. با این حال دنجی که ماکیما را دوست دارد، راهی برای دور زدن شرط قراردادی او پیدا کرد و قادر شد به واسطه خون شیطان خون قابلیت بازسازی او را مختل کند.

پس از اینکه دنجی او را خورد، ماکیما به جهنم بازگشت و به سبب قابلیت احیای شیطان‌ها، او در قالب نایوتا در چین تناسخ یافت.

توانایی‌های فیزیکی

  • قدرت بی‌کران
  • بویایی تقویت‌یافته

توانایی‌های فراطبیعی

ماکیما
ماکیما در حال کنترل تعدادی زیادی موش
  • سلطه: همانطور که او ترس از کنترل یا تسخیر / سلطه را تجسم می‌بخشد، توانایی‌های او منعکس‌کننده این ماهیت است. او علاوه بر طرز تفکر و عمل دستکاری‌کننده‌اش، می‌تواند هر موجودی را که فکر می‌کند از او پست‌تر است کنترل کند، حتی می‌تواند آن‌ها را مجبور به بستن قرارداد با او یا شیطان دیگری کند. به نظر می‌رسد که وقتی قربانی تحت کنترل او قرار می‌گیرد، متعاقبا حافظه خود را از دست می‌دهد. این توانایی روی انسان‌ها، حیوانات، ماجین‌ها، شیطان‌ها و هیبریدها کار می‌کند. او می‌تواند قدرت قربانیان خود را با احضار آن‌ها از طریق یک زنجیر متصل به بدن خود هدایت کند.
  • نیروی دستکاری: ماکیما همانند شیطان تاریکی یک نیروی نامرئی تهاجمی را کنترل می‌کند. این نیرو می‌تواند برای آسیب رساندن به اهداف ضعیف و به سادگی با خیره شدن به آن‌ها استفاده شود.
صفحات دیگر