بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شیطان فرشته

اشتراک‌گذاری

شیطان فرشته

Angel Devil

شیطان فرشته - مرد اره ای

نام به ژاپنی

エンジェル
天てん使しの悪あく魔

گونه

جنسیت

مذکر

وابسته به

شکارچیان شیطان امنیت عمومی
- دسته ویژه ۴ توکیو

اولین نمایش

چپتر ۳۴ (مانگا)

صداپیشه

مایا اوچیدا

شیطان فرشته (Angel Devil) شیطانی است که تجلی ترس از فرشتگان است. او یک شکارچی شیطان در دسته ویژه ۴ توکیو از سازمان امنیت عمومی است.

شخصیت

شیطان فرشته یک مورد منحصر به فرد در میان شیاطین است که تقریبا هیچ خصومتی با انسان ندارد. او خود را اول شیطان و بعد فرشته می‌داند و معتقد است که انسان‌ها باید در درد بمیرند. با این حال، بعدا او در حال عذرخواهی و تسلیت گفتن به برخی از انسان‌ها در هنگام مرگشان دیده شد، که به نوعی محبت او را نشان می‌داد که ظاهرا ناشی از فرشته بودنش است.

او دوست ندارد که به او دستور داده شود و به نظر می‌رسد که از مبارزه بیزار است و ترجیح می‌دهد یک دشمن بی‌هوش را به بیرون منتقل کند تا این که با آن بجنگد. تنبلی شدید او باعث شده است تا او از تبدیل شدن یک مبارز قدرتمند باز بماند و اغلب از کار کردن خودداری کند. او حتی ادعا کرده است که مردن را به کار کردن ترجیح می‌دهد. وقتی او برای جنگیدن تحت فشار قرار می‌گیرد، نسبت به استفاده از توانایی‌های خود بی‌میلی نشان می‌دهد و از افرادی که طول عمرشان را جذب کرده عذرخواهی می‌کند.

تاریخچه

آخرین خاطره شیطان فرشته ظاهرا در یک دهکده ساحلی بود که در آن جامعه‌ای از مردم را پیدا کرد که او را پذیرفتند و از او مراقبت کردند، حتی با این که او یک شیطان بود. در آن جامعه، او ظاهرا با زن جوانی ملاقات کرد که خودش او را این گونه توصیف می‌کند: «کسی که دوستش داشتم و کسی که مرا دوست داشت».

پس از آن جامعه و معشوقه فرضی او به ساحل رفتند، که ناگهان ماکیما از راه رسید و از او خواست تا قدرت‌های شیطانی‌اش را نشان دهد. اگرچه او ابتدا امتناع کرد اما ماکیما اصرار کرد و به او دستور داد که از آن‌ها استفاده کند. ساعاتی بعد او از خواب بیدار شد و زندگی همه ساکنان روستا را جذب کرده بود.

در چپتر ۷۴، پس از اینکه ماکیما به آکی دستور داد که قراردادی را بپذیرد، ناگهان شیطان فرشته گذشته خود را به یاد آورد. او که قصد مبارزه با ماکیما را داشت، از ۱۰ سال نیروی زندگی برای ایجاد یک تیغه استفاده کرد. با این حال ماکیما تنها با گفتن کلمه «پایین» او را زمین‌گیر می‌کند. سپس ماکیما در کنار او زانو زد و به او دستور داد که هر چه دارد را به ماکیما بدهد. شیطان فرشته توسط قدرت کنترل ذهنی ماکیما تسخیر شد و پذیرفت که سگ او است و باید از دستورات او اطاعت کند.

توانایی‌ها

شیطان فرشته به عنوان یک شیطان دارای تمام توانایی‌های استاندارد شیطانی است. علاوه بر توانایی‌های استاندارد، فرشته شیطان دارای توانایی منحصر به فردی در جذب طول عمر انسان با یک لمس ساده است که او را واقعا قدرتمند می‌کند. شیطان فرشته به عنوان دومین فرد قدرتمند در دسته ۴ پس از کاپیتان کیشیبه در نظر گرفته می‌شود، اگرچه بسیار تنبل است.

قدرت‌های فیزیکی

 • واکنش‌های تقویت‌یافته

توانایی‌های فراطبیعی

شیطان فرشته
استفاده از «کاربرد: هزار ساله» توسط ماکیما علیه مرد اره برقی
 • بال‌های فرشته‌ای: فرشته شیطان این توانایی را دارد که بال‌های فرشته‌ای خود را از پشت خود بیرون آورد. این بال‌ها به اندازه کافی سخت هستند که تیرها را منحرف کنند و می‌تواند به عنوان سپر استفاده شود، با این حال گلوله‌های قدرتمند همچنان می‌توانند باعث درد او شوند.
 • جذب طول عمر: شیطان فرشته می‌تواند طول عمر انسان‌ها را از طریق تماس فیزیکی جذب کند. او اگر انسانی آسیب دیده را به اندازه لازم لمس کرده باشد، او را بدون درد می‌کشد. پس از اینکه آکی برای مدت کوتاهی دست او را گرفت، فرشته شیطان تخمین زد که آکی دو ماه از عمر خود را از دست داده است.
 • سلاح‌های طول عمر: او قادر است طول عمر جذب کرده را با استفاده از حلقه‌ای به سلاحی با ویژگی‌های فراطبیعی تبدیل کند، مانند کاتانای آکی که می‌تواند شیطان شبح که نامرئی است را برش دهد.
  • کاربرد پنج ساله
  • کاربرد ده ساله
  • کاربرد صد ساله
  • کاربرد هزار ساله

مهارت‌ها

 • مهارت کار با نیزه
 • شمشیرزنی
صفحات دیگر