بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شیطان شبح

اشتراک‌گذاری

شیطان شبح

Ghost Devil

شیطان شبح - مرد اره ای

ژاپنی

幽ゆう霊れいの悪あく魔ま

نژاد

جنسیت

نامشخص

اولین نمایش

چپتر ۲۵ (مانگا)
قسمت ۸ (انیمه)

صداپیشه

هیروکو کیسو

شیطان شبح (Ghost Devil) یک شیطان است که تجسم ترس از اشباح است.

شخصیت

شخصیت شیطان شبح تا حد زیادی ناشناخته است. او در ابتدا از مبارزه کردن با کاتانا من امتناع کرد زیرا آکانه ساواتری را ترسناک می‌پنداشت، اما پس از اینکه هیمنو تمام بدن خود را برای شیطان شبح قربانی کرد، او به سرعت نظرش تغییر کرد.

تاریخچه

شیطان شبح در مقطعی با هیمنو قراردادی بست که این موضوع به هیمنو اجازه داد تا به بهای چشمش، دست راست این شیطان را کنترل کند.

توانایی‌ها

شیطان شبح
حمله‌ی شیطان شبح با دستانش

شیطان شبح دارای تمام توانایی‌های استاندارد یک شیطان مانند توانایی بستن قرارداد با انسان‌ها است.

تنها قرارداد شناخته شده او با هیمنو است. هیمنو در ازای چشم راستش می‌تواند از قدرت دست راست شیطان شبح استفاده کند. شیطان شبح می‌تواند با راست خود یک دهان را ایجاد کند و از طریق آ» با هیمنو ارتباط برقرار کند. هیمنو بعدا با قربانی کردن بیشتر بدن خود، قادر شد تا از تمام قدرت و کل بدن شیطان شبح برای مدت کوتاهی استفاده کند.

توانایی های بدنی

  • قدرت تقویت شده: شیطان شبح قدرت بدنی بالایی دارد. او تنها با یکی از اندام‌های متعددش قادر شد آکی را به قدری محکم بزند که شمشیرش را رها کند و او را با گردنش به هوا ببرد.

قدرت های شیطان

  • فیزیولوژی روح: شیطان شبح به عنوان تجسم ترس از اشباح، بدنی شبیه به روح دارد. بدن او بطور انتخابی نامشهود می‌شود و لمس‌نامپذیر می‌شود، اما سلاح‌های مخصوص می‌توانند آن را برش دهند و شیاطین دیگر نیز می‌توانند به آن حمله کنند. هیمنو قادر شد از دست راست او برای گرفتن شیطان ابدیت بدون اینکه کسی آن را ببیند استفاده کند.
  • درک ترس: شیطان شبح هیچ چشمی ندارد و در عوض ترس را درک می‌کند. با این حال این موضوع می‌تواند نتیجه معکوس نیز داشته باشد، و برای مثال او نمی‌تواند نزدیک شدن کسی که نمی‌ترسد را احساس کند.

نقاط ضعف

تقریبا فاقد حواس: همانطور که در بالا ذکر شد، شیطان شبح می‌تواند از طریق ترس درک کند، اما ظاهر او فاقد چندین حواس است. مجموعا مشخص نیست که این شیطان چه تعداد حواس دارد، اما بینایی یکی از حس‌های اولیه است که او فاقد آن است.

صفحات دیگر