بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شیطان تفنگ

اشتراک‌گذاری

شیطان تفنگ

Gun Devil

شیطان تفنگ - مرد اره ای

نام به ژاپنی

銃の悪魔

گونه

جنسیت

مذکر (احتمالا)

سن

+۱۳

پیشه

شیطان وحشی (قبلا)
تحت قرارداد با ایالات متحده
شیطان قراردادی برای دولت‌ها

وابسته به

ایالات متحده
چندین دولت در سراسر جهان

قرارداد با

رییس جمهور ایالات متحده

اولین نمایش

چپتر ۷۵ (مانگا)

شیطان تفنگ (Gun Devil) یک شیطان بسیار قدرتمند است که تجلی ترس از تفنگ‌ها است. او به عنوان آنتاگونیست ثانویه حماسه امنیت عمومی ایفای نقش می‌کند و به طور خاص آنتاگونیست اصلی آرک شیطان تفنگ است.

تاریخچه

سیزده سال قبل از امروز تمام دنیا سعی کردند از اسلحه به عنوان یک اقدام متقابل علیه شیاطین استفاده کنند. این موضوع منجر به افزایش استفاده از اسلحه در جنایات و شورش‌های مدنی شد. با پوشش رسانه‌ای سنگین در مورد جنایات اسلحه در هر کشور، ترس از اسلحه در سراسر جهان به شدت افزایش یافت.

در ۱۸ نوامبر یک حمله تروریستی بزرگ با اسلحه در آمریکا رخ داد که باعث شد شیطان تفنگ برای اولین بار ظاهر شود. شیطان تفنگ در ژاپن به مدت ۲۶ ثانیه ۵۷٬۹۱۲ نفر را کشت. آکی هایاکاوا شاهد ویران شدن خانه‌اش و کشته شدن خانواده‌اش توسط شیطان تفنگ بود. این معضل به چندین کشور دیگر در سراسر جهان سرایت کرد و در نهایت تنها در پنج دقیقه منجر به مرگ ۱.۲ میلیون نفر شد. آلدو، جوی و برادرشان از حمله شیطان تفنگ جان سالم به در بردند اما خانه خود را به همراه پدر، مادر و مادربزرگ خود از دست دادند. این یکی از وقایع مهم زندگی آن‌ها بود و آن‌ها را به این باور رساند که جاودانه هستند.

پس از آن شیطان تفنگ ناپدید شد اما تأثیر آن بر جامعه بشری منجر به افزایش کلی ترس نسبت به همه شیاطین شد. یک قانون بین‌المللی برای کنترل دقیق ساخت سلاح در هر کشوری برای کاهش ترس از اسلحه آماده شد.

در مقطعی از زمان شیطان تفنگ توسط شخصی ناشناس به زیر کشیده شد و او وقتی در وضعیت بیهوش توسط اتحاد جماهیر شوروی کشف شد. پس از آن بدن او به چند تکه تقسیم شد و توسط کشورها و شیاطین مختلف نگهداری شد. به طور مشخص ۲۰ درصد از بدن او در اختیار آمریکا، ۲۸ درصد در اختیار اتحاد جماهیر شوروی، ۱۱ درصد در اختیار چین، ۴ درصد متعلق به سایر کشورها و ۳۷ درصد مابقی مانده به صورت تکه‌های گوشت است که در دستان شیاطین پراکنده شده است.

توانایی‌ها

شیطان تفنگ دارای تمام توانایی‌های استاندارد یک شیطان است، مانند توانایی بستن قرارداد با انسان‌ها و تسلط بر بدن انسان مرده و آگاهی آن‌ها و تبدیل کردن آن‌ها به یک شیطان.

تنها قراردادی که در مورد او وجود دارد، قراردادی با رئیس جمهور ایالات متحده است که در طی آن شیطان تفنگ یک سال از عمر هر شهروند آمریکایی را برای کشتن ماکیما گرفت. این قرارداد با بیست درصد از بدن شیطان تفنگ بسته شده است. با این حال بیست درصد این شیطان برای کشتن ماکیما کافی نبود و در نهایت بیست درصد این شیطان توسط ماکیما شکست خورد و جسد آکی هایاکاوا را تسخیر کرد، که منجر تبدیل شدن آکی به ماجین تفنگ شد.

توانایی‌های ماجین تفنگ همانند سایر ماجین‌ها به طور قابل توجهی نسبت به شیطان اصلی ضعیف شده است.

توانایی‌های فیزیکی

  • سرعت بیکران
  • پایداری تقویت‌یافته
شیطان تفنگ
یک تکه از گوشت شیطان تفنگ

قدرت‌های شیطانی

  • گوشت گلوله‌ای: با توجه به سرعت و قدرت شیطان تفنگ، هر زمان که او حرکت می‌کند تکه‌هایی از گوشتش (که شبیه گلوله است) می‌سوزد و در مناطق تصادفی فرود می‌آید. هنگامی که شیاطین دیگر تکه‌هایی از گوشت شیطان تفنگ را مصرف کنند، قدرت آن‌ها به شدت افزایش پیدا می‌کند. همانطور که توسط ماکیما بیان شده است، بدن او در حال حاضر به چند تکه تقسیم شده و در حالت ناخودآگاه باقی مانده است.
    • بازسازی منفعل: شیطان تفنگ این توانایی را دارد که به طور غیرفعال خود را بازسازی کند، زیرا تکه‌های کوچک گوشت او به سمت یکدیگر جذب می‌شوند و در صورت تماس با هم ترکیب می‌شوند. تکه‌های بزرگ دائما سعی می‌کنند دوباره به بدن اصلی شیطان تفنگ بپیوندند تا بازسازی شوند.
  • تجسم گلوله: شیطان تفنگ قادر است از چندین تفنگ که قسمتی از بدنش است با دقت و سرعت بالایی گلوله شلیک کند. شلیک او می‌تواند از سر یک فرد بالغ تا فاصله تقریبا ۱۰۰۰ متری بگذرد، و این مسافت در مورد کودک تا ۱۲ تقریبا ۱۵۰۰ متر است. به عنوان یک ماجین قدرت او به طور قابل توجهی ضعیف‌تر است، با این حال او همچنان می‌تواند گلوله‌هایی را از اسلحه‌ی موجود در ساعد چپ و سر با دقت و سرعت زیاد شلیک کند. این گلوله‌ها می‌تواند چندین ساختمان را به طور همزمان تخریب کند.
صفحات دیگر