بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شیطان آینده

اشتراک‌گذاری

شیطان آینده

Future Devil

شیطان آینده - مرد اره ای

ژاپنی

未来の悪魔

نژاد

جنسیت

نامشخص

اولین نمایش

چپتر ۳۱ (مانگا)

شیطان آینده (Future Devil) یک شیطان است که تجسم ترس از آینده است. او بعد از دیدن آینده‌ی آکی هایاکاوا با او قراردادی بست، از این رو او می‌تواند آینده خودش را ببیند.

شخصیت

او شخصیتی بسیار بازیگوش دارد و مرتبا به این می‌بالد که آینده بهترین است. قراردادهای شیطان آینده معمولا بسیار پرهزینه هستند، اما او پس از مشاهده آینده آکی با او قرارداد بست تنها با این شرط که اجازه دهد در داخل چشمش بماند تا آینده‌ی وحشتناک او را از نزدیک ببیند و او را مسخره کند.

تاریخچه

در مقطعی شیطان آینده توسط سازمان امنیت عمومی زنده دستگیر و زندانی شد. در ادامه او با دو شکارچی شیطان این سازمان قرارداد بست که یکی از آن‌ها نیمی از عمر خود را فدا کرد و دیگری هر دو چشم، حس چشایی و بویایی خود را کنار گذاشت.

توانایی‌ها

شیطان آینده دارای تمام توانایی‌های استاندارد یک شیطان مانند توانایی بستن قرارداد با انسان‌ها است. به طور ضمنی گفته شده است که شیطان آینده نسبتا قوی است.

قراردادهای شناخته شده او شامل موارد زیر است:

  • قراردادی با آکی هایاکاوا در ازای اجازه دادن به شیطان آینده برای ماندن در چشم راست او. آکی می‌تواند چند ثانیه از آینده را ببیند.
  • قراردادی با یک شکارچی شیطان ناشناس در ازای نیمی از عمر او. این شکارچی می‌تواند از قدرت شیطان آینده استفاده کند.
  • قراردادی با یک شکارچی یک شیطان ناشناس در ازای چشم‌ها، حس چشایی و بویایی او. این شکارچی می‌تواند از قدرت شیطان آینده استفاده کند.

احتمالا اکثر قراردادها با او این امکان را به شکارچیان شیطان می‌دهد تا آینده را برای لحظاتی ببینند. با این حال همانطور که در مبارزه آکی با شیطان روح مشخص شد، دیدن آینده تضمینی برای عملکرد درست نیست، زیرا او علیرغم این توانایی تحت تأثیر رگبار حملات شیطان ارواح قرار گرفت.

قدرت‌های شیطانی

  • بینش آینده: شیطان آینده پس وارد شدن سر یک فرد در حفره‌ی موجود روی سینه‌ی او، قادر به دیدن آینده آن شخص خواهد بود. همچنین او پس از بستن قرارداد با آکی، قادر به اشتراک گذاشتن چشم‌اندازی از آینده آکی شد.
صفحات دیگر