بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شکارچی شیطان

اشتراک‌گذاری

شکارچی شیطان

Devil Hunters

شکارچی شیطان - مرد اره ای

وابسته به

دولت، بخش خصوصی

گونه

بیشتر انسان و با تعداد انگشت‌شماری غیر انسان

شکارچیان شیطان یا اهریمن (Devil Hunters) افرادی (انسان یا غیر آن) هستند که همانطور که از نامشان پیداست، هر زمان که تهدیدی در دنیا به شیاطین مربوط باشد، وظیفه‌ی مبارزه با شیاطین را بر عهده دارند. آن‌ها تمایل دارند تا از قرارداد با شیاطین به عنوان ابزاری برای نبرد با حریفان خود استفاده کنند.

شرح

با احتساب شکارچیان شیطان بخش خصوصی، بیش از هزار شکارچی شیطان در توکیو وجود دارد، و این یعنی شکارچی شیطان یک حرفه رایج در نظر گرفته می‌شود. شکارچیان شیطانی که برای دولت کار می‌کنند مانند هر کارمند دولتی دیگری به طور منظم حقوق دریافت می‌کنند، در حالی که شکارچیان شیطان بخش خصوصی جوایز دریافت می‌کنند و حقوق ثابت دائمی ندارند. سایر شکارچیان شیطانی نیز ممکن است به فروش اجساد شیطان در بازار سیاه برای کسب درآمد بیشتر بپردازند.

شکارچیان شیطان گاهی اوقات شیاطین را به جای کشتن دستگیر می‌کنند، که اغلب این کار به منظور استفاده از آن‌ها برای بستن قراردادهایی صورت می‌گیرد.

اگرچه شکارچیان مشغول به کار در امنیت عمومی می‌توانند مقادیر قابل توجهی در کنار مزایای دولتی دریافت کنند، اما این کار به عنوان یکی از خطرناک‌ترین حرفه‌ها قلمداد می‌شود. با این حال هنوز هم یک حرفه بسیار محبوب است و حتی مدارس باشگاه شکارچیان شیطان دارند.

به گفته دنجی کشتن یک شیطان معمولا حدود ۳۰۰٬۰۰۰ ین می‌ارزد. شیطان گوجه فرنگی که یک شیطان بسیار ضعیف به حساب می‌آید، در بازار سیاه ۴۰۰٬۰۰۰ ین ارزش دارد. هر چه شیطان قدرتمندتر باشد ارزش آن نیز بیشتر است. برخی کشورها حاضرند از ۲ میلیون دلار برای مرد اره برقی و قلبش بپردازند.

صفحات دیگر