بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آکی هایاکاوا

اشتراک‌گذاری

آکی هایاکاوا

Aki Hayakawa

آکی هایاکاوا - مرد اره ای

نام به ژاپنی

早川はやかわ アキ

گونه

انسان (قبلا)

جنسیت

مذکر

پیشه

شکارچی شیطان در امنیت عمومی (قبلا)
ماجین وحشی

وابسته به

شکارچیان شیطان امنیت عمومی (قبلا)
- دسته ۲ توکیو
- دسته ویژه ۴ توکیو

بستگان

تایو هایاکاوا (برادر کوچکتر)
پدر و مادری بی‌نام

قراردادهای شیطانی

شیطان روباه (قبلا)
شیطان نفرین
شیطان آینده
شیطان کنترل

اولین نمایش

چپتر ۳ (مانگا)
قسمت ۲ (انیمه)

صداپیشه

شوگو ساکاتا

آکی هایاکاوا (Aki Hayakawa) یک شکارچی شیطانی در امنیت عمومی بود که تحت جوخه ویژه ماکیما کار می‌کرد. او با شیطان نفرین و شیطان آینده قراردادهایی داشت، و همین طور یک قرارداد سابق با شیطان روباه داشت. او توسط شیطان تفنگ کشته و تسخیر شد، و سپس تبدیل به یک ماجین تفنگ شد.

شخصیت

آکی به طور کلی فردی بسیار خونسرد و بی‌اعتنا است. او زمانی که در کنار دیگر شکارچیان شیطان قرار می‌گیرد، بالغ و گاهی اوقات تا حد بی‌ادبانه رفتار می‌کند، اما در واقع نسبتا مهربان است. او به راحتی به دیگران وابسته می‌شود و از دیدن صدمه دیدن افراد به خصوص دوستان نزدیکش متنفر است. هیمنو او را یک «فرد عادی» توصیف می‌کند، به این معنا که او هنوز برای کسانی که از دست رفته‌اند غصه می‌خورد و آنقدر خسته نشده است که بی‌احساس شود. با وجود این، او بسیار مصمم است و انگیزه اصلی او برای کشتن شیطان تفنگ انتقام از خانواده‌اش است. با این حال، او کاملا مایل است زندگی خود را برای نجات افراد دیگر به خطر اندازد.

او افرادی که شغل خود به عنوان شکارچی شیطان را جدی نمی‌گیرند یا هدف سطحی و مادی دارند را دوست ندارد. همین مسئله باعث شد تا او و دنجی در ابتدا با هم کنار نیایند. آکی همچنین در برابر شیاطین فردی بی‌رحم است و می گوید که همیشه مطمئن می‌شود که شیطان‌ها در هنگام مرگ رنج ببرند تا این که مرگی آهسته داشته باشند. او می‌تواند برای افرادی که هنوز به اندازه کافی مورد اعتماد نیستند ترسناک باشد، مثل زمانی که او دنجی را تهدید کرد و به او گفت که اگر به آن‌ها خیانت کند یا طرف شیاطین را بگیرد، بدون هیچ تردیدی او را خواهد کشت.

سرد بودن او تنها یک نما است و دیده شده است که او برای مرگ رفیقانش مانند هیمنو گریه می‌کند، و به اندازه‌ای مراقب دنجی و پاور است که حتی حاضر است برای امنیت آن‌ها از هدف انتقام خود دست بکشد.

توانایی‌ها

توانایی‌های قبل از مرگ

توانایی‌های فیزیکی

 • واکنش‌های پیشرفته
 • پایداری پیشرفته

قراردادهای شیطانی

آکی هایاکاوا
احضار شیطان روباه توسط آکی
 • قرارداد شیطان نفرین: آکی با شیطان نفرین قرارداد دارد که این موضوع یک شمشیر میخ-مانند را در اختیار او قرار می‌دهد. برای اینکه قرارداد به درستی کار کند، آکی باید میخ را به هر نقطه از بدن هدفش بزند، سپس با گفتن کلمه «آتش» دست شیطان نفرین ظاهر می‌شود و انتهای میخ را تکان می‌دهد تا آسیب وارد کند.
 • قرارداد شیطان روباه: آکی هایاکاوا با شیطان فاکس قراردادی داشت. این شیطان در ازای تغذیه بخشی از بدن او، آکی را قادر ساخت تا از قدرت او در نبرد استفاده کند. او با گفتن کلمه «کُن» از قدرت خود در نبرد استفاده می‌کرد و از این طریق سر شیطان روباه ظاهر می‌شد و بدن هدف را گاز می‌گرفت، یا آن را کامل می‌بلعید.
 • قرارداد شیطان آینده: پس از از دست دادن قدرت شیطان روباه، آکی با شیطان آینده قرارداد بست، شیطانی که توسط سازمان امنیت عمومی زندانی شده بود و این شیطان در ازای اجازه یافتن برای قرار گرفتن در چشم راست آکی، توانایی‌های خود را در اختیار او گذاشت.
  • پیش‌شناخت: آکی قادر است چند ثانیه از آینده را ببیند و از آن برای چیره شدن بر حریفش استفاده کند.
  • احضار: آکی امکان احضار شیطان آینده را دارد.
 • قرارداد شیطان کنترل: آکی با شیطان کنترل قرارداد بست و در ازای تمام وجودش قدرت او را به دست آورد، اما چون در آن زمان کاملا تحت کنترل او بود، نتوانست از آن استفاده کند.

مهارت‌ها

 • شمشیرزنی
 • مبارز تن به تن

توانایی‌های پس از مرگ

توانایی‌های فیزیکی

 • پایداری تقویت یافته
 • سرعت تقویت یافته

توانایی‌های شیطانی

آکی هایاکاوا
ویرانی عظیم با شلیک گلوله از سر آکی
 • تجسم گلوله: به عنوان شیطان تفنگ، آکی می‌تواند گلوله‌هایی را از ساعد و سر خود با دقت و سرعت زیاد شلیک کند. او با شلیک خود به راحتی قادر به ویرانی چندین ساختمان به طور همزمان است.
 • مصرف خون: جسد آکی هایاکاوا به عنوان شیطان تفنگ می‌تواند با مصرف خون سلامتی خود را بازیابی کند.
صفحات دیگر