بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آکانه ساواتاری

اشتراک‌گذاری

آکانه ساواتاری

Akane Sawatari

آکانه ساواتاری - مرد اره ای

ژاپنی

沢さわ渡たり アカネ

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

وابسته به

شیطان تفنگ (با نیرنگ)
ماکیما (پس از مرگ)

قراردادهای شیطانی

شیطان مار

اولین نمایش

چپتر ۲۴ (مانگا)

صداپیشه

یو تایچی

آکانه ساواتاری (Akane Sawatari) یک شکارچی شیطان سابق بود که با شیطان تفنگ کار می‌کند. او همچنین قراردادی با شیطان مار دارد.

او آنتاگونیست ثانویه آرک کاتانا من است.

شخصیت

اگرچه آکانه معمولا فردی آرام و خونسرد است، اما زمانی که زیردستانش با حمله ماکیما مردند، او دچار وحشت شد. او معمولا دست‌هایش را در جیب‌هایش می‌گذارد و احتمالا این کار را برای پنهان کردن ناخن‌های خون‌آلودش انجام می‌دهد تا دیگران ندانند او چه چیزی را برای قرارداد با شیطان مار قربانی کرده است.

تاریخچه

آکانه در مقطعی با کاتانا من توافقی کرد و قلب او را با یک شیطان کاتانا عوض کرد، و به این ترتیب او را به یک هیبرید تبدیل کرد.

توانایی‌ها

قرارداد شیطانی

  • قرارداد با شیطان مار: آکانه با شیطان مار قرارداد بسته است که به او اجازه می‌دهد این شیطان را به میل خود احضار کند. برای استفاده از توانایی‌های شیطان مار، او نیاز به حرکات دستش دارد، بنابراین وقتی دست‌هایش در کنار هم نگه داشته شوند او نمی‌تواند از توانایی‌هایش استفاده کند.
    • او در ازای چهار ناخن انگشتش می‌تواند شیطان مار را به طور کامل احضار کند. او از این توانایی برای بلعیدن شیطان روح استفاده کرد. موجود مورد هدف پس از جذب شدن درون شیطان مار بازیابی می‌شود و می‌تواند از آن برای مبارزه استفاده شود. با این حال، رها شدن موجود جذب شده باعث خونریزی از بینی او می‌شود. ساواتری همچنین قادر است دم شیطان مار را با گفتن واژه «دم» احضار کند.
صفحات دیگر