ویکی مرد اره ای

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آسا میتاکا

اشتراک‌گذاری

آسا میتاکا

Asa Mitaka

آسا میتاکا - مرد اره ای

ژاپنی

三み鷹たか アサ

نژاد

انسان (قبلا)

جنسیت

مونث

پیشه

دانش‌آموز دبیرستان

وابسته به

- باشگاه شکارچی شیطان

وابستگان

والدین بی‌نام

شیطان‌های قراردادی

اولین نمایش

چپتر ۹۸ (مانگا)

آسا میتاکا (Asa Mitaka) یک دانش‌آموز دبیرستانی است که به میزبان یورو، شیطان جنگ تبدیل شد، و به این ترتیب به ماجین جنگ تبدیل شد. او در دبیرستان شرقی چهارم تحصیل می‌کند.

شخصیت

آسا در ابتدا دختری ساکت و غیر اجتماعی بود. او از همکلاسی‌هایش بدش می‌آید و اغلب آرزوی مرگ آن‌ها را دارد و هر پیشنهاد دوستی را رد می‌کند، و ترجیح می‌دهد درس بخواند تا دوست‌یابی کند. او از همه شیاطین بدش می‌آید زیرا پدر و مادرش توسط یکی از آن‌ها کشته شد. آسا بعدا متوجه شد که واقعا به همسالان خود حسادت می‌کند و می‌خواست که با آن‌ها همخوانی داشته باشد. پس از اینکه او میزبان شیطان جنگ شد، شانس دیگری برای او ایجاد شد. او دیگر نسبت به انسان‌ها یا همه‌ی شیاطین نگرش منفی نداشت. او از مرد اره برقی که جانش را نجات داده بود قدردانی کرد، اما همچنان با یورو همکار می‌کرد تا او را شکست دهد. آسا با وجود اینکه خودخواه است اما نسبتا نوع‌دوست است و حتی وقتی می‌ترسد، خود را در معرض خطر قرار می‌دهد تا دیگران را نجات دهد. او معتقد است تا زمانی که قلبش در جای درستی باشد، اشتباه کردن اشکالی ندارد.

او کاملا خود را یک فرد دست و پا چلفتی می‌داند و این موضوع در چند نقطه از زندگی‌اش پررنگ است. مهم‌ترین آن زمانی بود که خانه‌اش توسط شیطان طوفان ویران شد و مادرش پس از سقوط آسا در تلاش برای نجات یک گربه خودش را قربانی کرد. آسا از مرگ مادرش و شرایط پیرامون آن احساس گناه و درد باورنکردنی می‌کند.

توانایی‌ها

توانایی‌های فرا طبیعی

تحت کنترل شیطان جنگ: پس از تسخیر شدن بدن و نیمی از مغز آسا توسط شیطان جنگ، او هنوز هوشیاری خود را حفظ کرده است و می‌تواند از قدرت‌های شیطان جنگ استفاده کند.

توانایی‌های فیزیکی

  • سرعت تقویت‌یافته
  • قدرت تقویت‌یافته

ایجاد سلاح‌ها

به عنوان میزبان شیطان جنگ، آسا می‌تواند با استفاده از توانایی‌های این شیطان هر چیزی که متعلق به او است را به یک سلاح تبدیل کند. این قابلیت هم شامل اشیا و هم شامل موجودات زنده می‌شود. او می‌تواند قسمت‌های جدا شده از بدن افراد دیگر را دستکاری کند و آن‌ها را به سلاح تبدیل کند. این اقدام  ظاهرا باعث مرگ فوری قربانی نمی‌شود، چرا که آن‌ها حتی پس از جدا شدن سرشان همچنان می‌توانند از درد فریاد بزنند.

  • ایجاد سلاح‌های اشیا: آسا قادر است هر شی را که متعلق به اوست به سلاح تبدیل کند. این شی باید به او تعلق داشته باشد. هر چه آسا در مورد ساخت سلاح احساس گناه بیشتری کند، سلاح قوی‌تر خواهد بود.
    • شمشیر یونیفرم فوق-قدرتمند: شمشیر مستطیلی شکل که از لباس آسا ساخته شده است. با توجه به ارزش احساسی آن، به این دلیل که توسط مادر مرحومش به آسا داده شد، این شمشیر بسیار قدرتمند است.

مهارت‌ها

  • شمشیرزنی
صفحات دیگر