ویکی کسلوانیا

قبیله بلمونت

اشتراک‌گذاری

قبیله بلمونت (Belmont Clan) مهمترین و برجسته‌ترین قبیله در مجموعه کسلوانیا است و اعضای آن معمولا قهرمانان اصلی این مجموعه هستند. با این حال، علیرغم نقش مهمی که بلمونت‌ها در تاریخچه این سری دارند، اما آن‌ها تنها قهرمانانی نیستند که در طول فرنچایز دیده شده‌اند، اگرچه معمولا نقشی جدایی‌ناپذیر در بیشتر داستان‌های بازی داشته‌اند.

از قرن یازدهم، بلمونت‌ها وظیفه کشتن کنت دراکولا و دیگر موجودات شب را بر عهده داشتند. آن‌ها برای این منظور از شلاق مقدس معروف به قاتل خون‌آشام به عنوان سلاح اصلی خود استفاده کردند که قدرت نابودی هر موجودی تاریک و خود دراکولا را داشت. آن‌ها همچنین از سلاح‌های دیگری برای انجام این کار استفاده می‌کردند، که همراه با مهارت‌ها و قدرت‌های جادویی آن‌ها باعث شد تا به عنوان قوی‌ترین قبیله شکارچیان خون‌آشام شناخته شوند.

تاریخچه

قبیله بلمونت با هدف از بین بردن موجودات شب تشکیل نشد تا اینکه لیون بلمونت بعد از Castlevania: Lament of Innocence عهد کرد که موجودات شب را شکار کند. در همان دوره بود که قاتل خون آشام - سلاح اصلی بلمونت‌ها - ساخته شد. پس از آن، تنها وظیفه بلمونت‌ها حفاظت از ترانسیلوانیا از تاریکی بود.

در فاصله زمانی بین رویدادهای «مرثیه معصومیت» (Lament of Innocence) و «نفرین دراکولا» (Dracula's Curse)، بلمونت‌ها قدرت زیادی از خود نشان دادند و این باعث شد که مردم ترانسیلوانیا از آن‌ها بترسند. به همین دلیل آن‌ها تبعید شدند و برای مدت طولانی به دور از تمدن زندگی کردند تا اینکه در سال ۱۴۷۶ کنت دراکولا علیه بشریت وارد عمل شد. در این زمان هیچ مرد یا زنی قادر نبود در برابر نیروهای دراکولا بایستد. برای کلیسا چاره‌ای جز یافتن بلمونت باقی نمانده بود که کاری دشوار بود زیرا آن‌ها در هیچ کجای ترانسیلوانیا یافت نمی‌شدند. با این حال، سرانجام در مقطعی آن‌ها جوانی به نام ترور بلمونت را پیدا کردند. ترور دراکولا را شکست داد و پس از این نمایش قهرمانی، بلمونت‌ها به عنوان قهرمان مورد ستایش قرار گرفتند و اجازه یافتند یک بار دیگر در میان مردم زندگی کنند.

تا قرن نوزدهم، بلمونت‌ها به طور پیوسته دراکولا را در طول رستاخیز او شکست دادند. با این حال، مدتی پس از وقایع «کسلوانیا: سمفونی شب»، بلمونت‌ها ناپدید شدند و تا سال ۱۹۹۹ ظاهر نشدند. در این سال زمانی جولیوس بلمونت ظهور کرد و یک بار برای همیشه دراکولا را شکست داد. تا آن زمان، قبیله موریس شلاق قاتل خون آشام را در دست داشت، زیرا بلمونت‌ها تا آن زمان اجازه نداشتند به آن دسترسی داشته باشند.

اعضای قبیله بلمونت

صفحات دیگر