بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سایفا بلنادس

اشتراک‌گذاری

سایفا بلنادس

Sypha Belnades

سایفا بلنادس - کسلوانیا

نام‌های دیگر

سایفا ولنومدس
سایفر فرناندز
سایفر ورنادس

نقش

جادوگر

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

تاریخ تولد

قرن ۱۵

محل تولد

والکیا

سلاح

عصای بلنادس
طلسم‌های جادوی عنصری

توانایی

قدرت‌های جادویی

بستگان

ترور بلمونت (همسر)
ان بلمونت (دختر)
فردریک بلمونت (پسر)
مری بلمونت (دختر)

شریک

آلوکارد (همسفر)
گرنت دسنستی (همسفر)

اولین نمایش

کسلوانیا III: نفرین دراکولا

سایفا بلنادس (Sypha Belnades) شخصیتی تکرار شده در مجموعه کسلوانیا است. او یک جادوگر از منطقه والکیا است، جایی که او در آنجا خودش را با مبدل کرد به یک مرد پنهان می‌کرد تا از محاکمه‌های جادوگران در آن زمان فرار کند.

او اولین بار به عنوان یکی از چهار شخصیت اصلی بازی کسلوانیا III: نفرین دراکولا معرفی شد و پس از آن در رسانه‌های مرتبط زیادی نمایش داده شد. در پایان داستان نفرین دراکولا جنسیت حقیقی او سرانجام افشا شد و مدت کوتاهی پس از آن او با ترور بلمونت ازدواج کرد.

اوایل زندگی

سایفا بلنادس یک جادوگر بود که افسار انرژی روح‌ها را در اختیار داشت و از این طریق بر قدرت عنصرها تسلط داشت. او در میان جادوگران والکیا بزرگ شد. زمانی که بسیار جوان بود، بچه‌های شب از جمله کارمیلای ومپایر اقدام به تیره کردن قلب‌های مردان می‌کرد و به محاکمات بزرگ جادوگری کمک می‌کرد که این موضوع منجر به مرگ بسیاری از خواهران جادوگر سایفا شد. هر دوی پدر و مادر او نیز در این فرآیند کشته شدند.

سایفا فرار کرد و در نزدکی یک صومعه در والکیا سرگردان شد و توسط یک کلیسا مورد حفاظت قرار گرفت. او برای مدتی زمان را در آن صومعه سپری کرد و به عنوان یک راهب آموزش دید. او سرانجام با معامله با روح‌ها قادر به فرا گرفتن عناصر آتش، یخ و برق شد.

او تمایل زیادی برای نابود کردن افرادی که با هنرهای تاریکی آموزش دیده‌اند دارد و از این رو برای مقابله با آن‌ها تبدیل به شکارچی کلیسا شد.

صفحات دیگر