بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

انت

اشتراک‌گذاری

انت

Annette

انت - کسلوانیا

نقش

روستایی

گونه

انسان

جنسیت

مونث

محل تولد

آلجیبا

تاریخ تولد

۱۷۷۵ (ظاهرا)

سن

۱۷

اولین نمایش

کستلوانیا: روندوی خونین

بستگان

ماریا رنارد (خواهر کوچکتر - تنها در دراکولا X)

انت (Annette) یک شخصیت فرعی در مجموعه کسلوانیا است. او معشوقه ریچر بلمونت است. اولین نمایش او در سال ۱۹۹۳ و در بازی «کسلوانیا: روندوی خونین» صورت گرفت و این نقش را در چند بازی دیگر مانند «کسلوانیا: دراکولا X»، «کسلوانیا: گاه‌نامه‌های دراکولا X» و... تکرار کرد.

در برخی بازی‌ها، بسته به انتخاب بازیکن او ممکن است به عنوان یک باس ظاهر شود.

تاریخچه

کسلوانیا: روندوی خونین

کنت دراکولا پس از زنده شدن توسط شفت، کشیش تاریک، در یکی از اولین گام‌هایش برای تسلط بر جهان، ارتش نامقدس خود را برای حمله به روستاهای مجاور آزاد کرد و چندین تن از ساکنان آنجا از جمله انت را به اسارت گرفت. ریچر بلمونت، معشوقه انت و نگهبان فعلی قبیله شکارچیان خون‌آشام، و همچنین وارث شلاق افسانه‌ای قاتل ومپایر، در شبی طوفانی به شهر الجیبا رفت، جایی که انت متعلق به آنجا بود. متأسفانه او خیلی دیر رسیده بود و شهر قبلا ویران شده بود. هیولاها در حال خزیدن در آنجا بودند هیچ نشانه‌ای از محل اسیران نبود. بنابراین او تنها یک راه داشت و سفری طولانی و دشوار را به سمت قلعه دراکولا آغاز کرد، به این امید که بتواند انت را زنده بیابد. در طول این مسیر، ریچر دختر کوچکی به نام ماریا رنارد را نجات داد. ماریا او را شناخت زیرا از دوستان انت بود و انت در مورد ریچر به او گفته بود.

در همین حین انت از بقیه زندانیان جدا شد و به برج ساعت قلعه برده شد. این اقدام احتمالا به این دلیل بود که دراکولا علاقه خاصی به او داشت. در نقطه‌ای، دراکولا به قصد تغذیه از او وارد اتاق شد و به او پیشنهاد داد که در ازای آن یک زندگی ابدی به او بدهد تا آن‌ها با هم بر جهان سلطنت کنند. انت نپذیرفت و چاقویی را که پنهان کرده بود بیرون آورد و تهدید کرد که به جای تبدیل شدن به یک موجود وحشی، جان خود را خواهد گرفت. در آن لحظه شفت وارد اتاق شد و به کنت اطلاع داد که مهاجمان وارد قلعه شده‌اند و دراکولا باید فورا آنجا را ترک می‌کرد.

پس از پشت سر گذاشتن سختی‌های فراوان، سرانجام ریچر به زندان انت در برج ساعت رسید. پس از اینکه آن‌ها یکدیگر را در آغوش گرفتند، انت از او خواست کرد که با هم از قلعه فرار کنند، که ریچر در پاسخ گفت باید به ماموریت خود ادامه دهد و دراکولا را بکشد، زیرا این سرنوشت او به عنوان یک شکارچی ومپایر بود. انت که می‌دانست نمی‌تواند نظر او را تغییر دهد، پس از اطمینان از امن بودن مسیر، راه خود را به سمت روستا دنبال کرد.

کسلوانیا: گاه‌نامه‌های دراکولا X

در این بازسازی از روندوی خونین، بخش جدا شدن انت از بقیه زندانیان بیشتر شرح داده شد و اشاره شد که او به طور ویژه توسط دراکولا انتخاب شده است چون با قبیله بلمونت رابطه داشته است. دراکولا می‌خواست با تبدیل کردن او به ومپایر از او سوء استفاده کند. همچنین در این بازی او در مکان دیگری در برج ساعت زندانی شده است (محل قبلی یک بن‌بست است که یک ومپایر کوچک در آنجا حضور دارد). همچنین بازیکن در این نسخه نیاز دارد که پیش از نجات دادن او، آیریس و ترا را نیز آزاد کند.

صفحات دیگر