ویکی کسلوانیا

ادوار

اشتراک‌گذاری

ادوار

Edouard

ادوار - کسلوانیا

گونه

انسان (قبلا)

جنسیت

مذکر

خاستگاه

توانایی

شمشیرزنی
خواننده اپرا

اولین نمایش

شریک‌ها

انت (دوست و همسفر)
ترا (متحد)
ژاک (متحد)

صداپیشه

سیدنی جیمز هارکورت

ادوار (Edouard) شخصیتی در سریال انیمیشن کسلوانیا: نوکتورن، محصول نتفلیکس است.

تاریخچه

ادوار یک خواننده با استعداد اپرا بود تا اینکه با انت آشنا شد و به هدف او در کشتن خون‌آشام‌ها پیوست. او انت را در سراسر اروپا همراهی کرد، تا اینکه در مقطعی آن‌ها ریچر بلمونت را از دست یک موجود شب نجات دادند و پس از آن این دو به ریچر و ماریا پیوستند که اهداف مشترکی داشتند.

او بعدا گروه را تا لانه خون‌آشام‌ها همراهی کرد، اما متأسفانه به دلیل یک سهل‌انگاری از طرف انت، خون‌آشام‌ها متوجه حضورشان شدند و از آنجا که ادوار در حین فرار به اندازه کافی سریع نبود، توسط گروه عظیمی از خون‌آشام‌ها محاصره شد و خونش خشکیده شد. جسد او سپس به یک موجود شب تبدیل شد، اگرچه او خاطرات زندگی گذشته خود را حفظ کرده بود. از این رو او در اولین نبرد خود به جای اینکه انت را بکشد، او را نجات داد. این باعث شد که او توسط اربابانش زندانی شود. او در سلولش ترانه‌هایی می‌خواند که روی سایر موجودات شب که در آنجا نگهداری می‌شدند تأثیرگذار بود. در جریان یورش ریچر و همراهانش به کلیسای کوچک، انت موفق به یافتن ادوار شد و به او پیشنهاد داد که به زندگی‌اش دهد. با این حال این پیشنهاد او را به وحشت انداخت و انت از این بابت عذرخواهی کرد و به او گفت که فکر می‌کرد این همان چیزی است که او می‌خواهد. پس از حضور غیرمنتظره اولروکس و فرار ریچر، این خون‌آشام به ادوار نزدیک شد و از او پرسید که چه اتفاقی برایش افتاده است. ادوار پاسخ داد که او آزادی خود را می‌خواهد، و اولروکس پاسخ داد: :«همه ما این کار را می‌کنیم». بعدا، ادوار با نگهبان خود یعنی ژاک صحبت کرد، کسی که یک انقلابی بود و توسط خون‌آشام‌ها کشته شده بود و او نیز تبدیل به یک موجود شب شده بود. به این ترتیب اتحادی میان آن‌ها شکل گرفت.

در طول نبرد نهایی، انت خود را به سلول‌های زندان رساند و به ادوار پیشنهاد داد تا او را آزاد کند، اما ادوار به او گفت که قبل از نجات دادنش ماموریت خود را تمام کند. وقتی به یک موجود شب دستور داده شد که ادوار را به خاطر آواز خواندن بکشد، ژاک سر این موجود را از تنش جدا کرد. ادوار سپس به زیرزمین رفت و انت گریان او را در آغوش گرفت، چرا که موفق نشده بود ماشین تولید موجودات شب را به جهنم بازگرداند.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

ادوار به عنوان یک انسان مهارت‌هایی در شمشیرزنی دارد، همانطور که در هنگام مبارزه با خون آشام‌ها و موجودات شب نشان داده شد. بعد از اینکه خودش به یک موجود شب تبدیل شد، او هیولایی مجهز به دندان‌های نیش، پنجه، بال و سرعت و قدرت غیرمعمول شد. منحصر به فردترین توانایی او صدای آوازش است که از زمان انسان بودن حفظ کرده است، و به نظر می‌رسد که دیگر موجودات شب را مسحور می‌کند و ممکن است عنصر متقاعد کننده‌ای باشد که انسانیت آن‌ها را یادآوری می‌کند.

صفحات دیگر