ویکی کسلوانیا

ابوت

اشتراک‌گذاری

ابوت

Abbot

ابوت - کسلوانیا

نقش

آنتاگونیست محوری
کشیش

گونه

انسان

جنسیت

مذکر

خاستگاه

ماشکول، فرانسه

اولین نمایش

بستگان

شریک‌ها

ترا (معشوقه سابق)
میزراک (زیردست)

صداپیشه

ریچارد دورمر

ابوت امانوئل (Abbot Emmanuel) شخصیتی در سریال انیمیشن کسلوانیا: نوکتورن، محصول نتفلیکس است. او بالاترین نماینده روحانی شهر ماشکول است و نفوذ سیاسی زیادی دارد و اغلب میان ساکنان شهر و طبقه اشرافی میانجیگری می‌کند. با برای منفعت بیشتر، از توسل کردن به اقدامات افراطی دریغ نمی‌کند. در نهایت او به عنوان یک آنتاگونیست اصلی در سریال نوکتورن نمایش داده شد.

شخصیت

ابوت امانوئل در نگاه اول مانند یک کشیش و مردی مهربان و دلسوز به نظر می‌رسد. با این حال، او همچنین یک متعصب متوهم است. وقتی ارزبت به او گفت که برای اثبات وفاداری خود باید از چیزی بگذرد، او فکر کرد که باید کسی را که دوستش دارد بکشد. او سعی کرد دخترش ماریا را قربانی کند، اما توسط ریچر متوقف شد. او از این بابت که خدا فرشته‌ای را برای متوقف کردن او، یا قوچی برای قربانی کردن به جای ماریا نفرستاده است شوکه شد. او همچنین از انقلاب فرانسه متنفر است و در نهایت با خون‌آشام‌ها علیه انقلابیون متحد شد (انقلابیون مذاهب مذهبی را سرکوب می‌کردند و حتی یک دین دولتی به نام فرقه عقل را پایه‌گذاری کرده بودند).

قدرت‌ها و توانایی‌ها

امانوئل دارای نوعی دانش در سحر و جادو است، زیرا او قادر بود با استفاده از یک کتاب جادوی تاریک، یک دستگاه جادویی را از جهنم برای ایجاد موجودات شب بیاورد.

او همچنین ممکن است قوی‌تر از آن چیزی باشد که به نظر می‌رسد، زیرا قادر شد درولتا را در زمان حمله به ماریا با یک دست خود مهار کند.

صفحات دیگر