ویکی Borderlands

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

انجل (Angel)

اشتراک‌گذاری

انجل

Angel

انجل (Angel) Borderlands

نوع شخصیت

شخصیت غیر قابل بازی (NPC)

نژاد

انسان سایرن 

انجل (Angel) که توسط شکارچیان والت با نام فرشته‌ی نگهبان شناخته می‌شود، یک سایرن با قابلیت تلپاتی در قالب یک هوش مصنوعی است. او زنی با پوستی رنگ پریده، موی سیاه و چشمان آبی است.

پیش‌زمینه

انجل دختر برنامه‌نویس شرکت هایپریون یعنی هندسوم جک است. در دوران کودکی، آشکار شدن تتوهای سایرن روی بازویش آشکار شد که باعث حیرت جک شد.

در مقطعی پس از آشکار شدن قدرت‌های او، یک راهزن به نام Grogmouth اقدام به اسیر کردن انجل کرد و قصد داشت او را به عنوان یک سایرن بفروشد. جک از این راهزن درخواست کرد تا دخترش را آزاد کند، اما انجل که ترسیده بود از توانایی برای کنترل برج‌های Grogmouth استفاده کرد. اگرچه او در کشتن Grogmouth موفق بود اما مادر انجل نیز به طور ناخواسته در این رویداد کشته شد.

پس از آن، جک تصمیم گرفت دخترش را به شبکه هایپریون از جمله تمام ماهواره‌های هایپریون در کهکشان متصل کند. این اقدام انجل را تقریبا به فردی واقف به هر چیز در چندین سامانه‌ی ستاره‌ای تبدیل کرد و او به واسطه‌ی قدرت سایرنتی خود قادر به کنترل هر نوع تکنولوژی در آن‌ها بود. او سال‌های بعدی را تحت هدایت جک و برای منافع هایپریون خدمت کرد. مدت کوتاهی پس از عقب نشینی شرکت دال از پاندورا، جک برنامه‌ای در جهت گرفتن این سیاره از اطلس را آغاز کرد. جک به انجل دستور داد تا چهار شکارچی والت جدید را جذب کند که این آغاز رویدادهای Borderlands بود.

صفحات دیگر