بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آساهی ناروهایا

اشتراک‌گذاری

آساهی ناروهایا

Asahi Naruhaya

آساهی ناروهایا - بلو لاک

ژاپنی

成早 朝日

جنسیت

مذکر

سن

۱۶

تاریخ تولد

۲۰ مارچ

رتبه بلو لاک

۳۸
۲۷۴
۲۹۷

اولین نمایش

چپتر ۲
قسمت ۱

صداپیشه

دایشی کاجیتا

آساهی ناروهایا (Asahi Naruhaya) عضو سابق تیم Z است.

شخصیت

ناروهایا از نقاط ضعف و توانایی خود در مقایسه با دیگران آگاه است. او به ایساگی نشان داد که در رقابت ۲ به ۲ برنده نخواهد بود، چون خودش و ایساگی را بازیکنانی معمولی می‌دید که نمی‌توانند با بازیکنان مستعد مثل بارو، ناگی یا باچیرا رقابت کنند. این آگاهی او را وادار کرد تا بهترین تلاش خود را برای مسابقه خود انجام دهد. او حتی کاملا فهمید که چرا ایساگی بازیکن بهتری از خودش است.

ناروهایا فردی بسیار بداخلاق است که غذای بقیه را می‌دزدد، و جوک‌گوی تیم Z است. او همچنین به خانواده‌اش اهمیت می‌دهد و این که بزرگترین فرزند خانواده است به او انگیزه می‌دهد.

ناروهایا در رقابت ۲ به ۲ خود در کنار بارو در برابر ایساگی و ناگی نشان داد که همیشه می‌دانسته که دیگر در بلو لاک دوام نخواهد آورد و پس از باخت احساس ناتوانی کرد اما به دلیل آگاهی از این موضوع آمادگی کافی را داشت که خود را آرام کند. هدف او در تبدیل شدن به بهترین مهاجم جهان برای او فقط یک رویای ساده‌لوحانه و احمقانه بوده است، با این حال او به دلیل توانایی رسیدن به گزینش دوم راضی است و قبل از رفتن برای ایساگی آرزوی موفقیت کرد و او را تشویق کرد.

توانایی‌ها

نوع

۹ کاذب (False 9): نه کاذب بازیکنی است که به نظر می‌رسد در پست مهاجم مرکزی بازی می‌کند، اما در واقع بازیکن‌گیری تیم مقابل را مختل می‌کند. معمولا یک مهاجم میانی توسط یکی از مدافعان میانی مراقبت می‌شود، اما نه کاذب اغلب به یک منطقه بی‌طرف می‌رود و باعث ایجاد دوراهی برای تصمی‌گیری مدافع میانی می‌شود. آساهی در برهم زدن آرایش حریف با حرکات بدون توپ بسیار هوشمندانه عمل می‌کند.

مهارت‌ها

حرکت بدون توپ: آساهی همانند یویچی ایساگی از حرکات بدون توپ خوبی بهره می‌برد. با این حال به نظر می‌رسد که آساهی در این توانایی بسیار با تجربه و ماهرتر است. او از این مهارت برای شکستن ترکیب دفاعی استفاده می‌کند و توانایی تجزیه و تحلیل بالایی دارد و از این مهارت در مکان مناسب و در زمان مناسب می‌تواند استفاده کند. او همچنین در حرکت به سمت نقاط کور سایر بازیکنان خوب عمل می‌کند و می‌تواند حتی ایساگی را با مهارت خود پشت سر بگذارد.

صفحات دیگر