ویکی شبدر سیاه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یونو (Yuno)

اشتراک‌گذاری

یونو

Yuno

یونو (Yuno) - شبدر سیاه

به ژاپنی

ユノ

جنسیت

مذکر

سن

۱۵ (در ابتدا)
۱۶ (آرک فستیوال جوایز ستاره)
۱۷ (هجوم پادشاهی اسپید)

تولد

۴ اکتبر (رها شده در کلیسا)

صورت فلکی

ترازو

بستگان

آستا (برادر ناتنی)
ریکا (خواهر ناتنی)
نش (برادر ناتنی)
آرورو (خواهر ناتنی)
هولو (برادر ناتنی)
اورسی اورافای (پدرخوانده)

جوخه

طلوع طلایی
شوالیه‌های سلطنتی

صداگذار

نوبوناگا شیمازاکی

یونو (Yuno) یک یتیم است که وقتی نوزاد بود در کلیسای روستای هاجی رها شد. او دارنده‌ی گریموار شبدر چهار برگ است و یک شوالیه جادوی کلاس پنجمی از جوخه طلوع طلایی و جوخه شوالیه‌های سلطنتی است. او بعدا به درجه معاون-کاپیتان جوخه طلوع طلایی ترفیع پیدا کرد.

سیلف یا روح باد، پس از این که یونو در یافتن یک تومار به او کمک کرد، تصمیم گرفت تا در خدمت او باشد. یونو همچنین میزبان انسانی نتاسخ فرزند تتیا و لیکت است.

بیوگرافی

یونو وقتی نوزاد بود پس از سقوط خانواده سلطنتی سابق پادشاهی اسپید یعنی خانواده گرینبریال، در کلیسایی در روستای هاجی رها شد.

یونو دوست دوران کودکی و رقیب اصلی آستا، و اهل روستای هاجی است. اگرچه او به نوعی خود را برتر می‌داند اما با این حال او خوش‌قلب است و هدفش این است که پادشاه جادوگر شود. بر خلاف آستا، یونو فردی بسیار با استعداد در جادو است. استعداد او به قدری عالی است که بسیاری معتقدند او از همه‌ی تازه‌کاران سرتر است و موقعیت بهتری به دست خواهد آورد.

داشتن گریموار شبدر چهار برگ باعث شده تا او از سایر همتایانش متمایز باشد. این موضوع نشان از استعداد ذاتی او در استفاده از جادو و ذخایر بزرگ و غیرعادی مانای او دارد. یونو با داشتن تخصص در جادوی باد، بیشتر نبردهای دوربرد را ترجیح می‌دهند و از حریفان خود با تیرها و تیغه‌های جادویی ساخته شده از باد پذیرایی می‌کند. کشف سرنوشت‌ساز یک تومار باستانی به یونو اجازه داد تا روح باد یعنی «سیلف» را آزاد کند و از قابلیت‌های این روح بهره‌مند شود.

زمانی که او با طی آیین پاتولی از نظر فیزیکی به یک الف تبدیل شد، قدرت جادویی و اراده یونو به او اجازه داد تا ذهن خود را در برابر پاتولی و شیطانی که او را دستکاری می‌کرد حفظ کند. یونو سرانجام به درجه معاون-کاپیتان جوخه طلوع طلایی رسید. او از میراث خود در پادشاهی اسپید مطلع شد و بلافاصله به حمله‌ی زنون به پایگاه طلوع طلایی پاسخ داد، اما به راحتی شکست خورد و رها شد تا بمیرد. او به دلیل طلسم ویلیام زنده ماند و این در حالی بود که نیمی از اعضای طلوع طلایی جان خود را از دست دادند.

قدرت‌های نبرد

جادو

  • جادوی باد
  • جادوی روح
  • جادوی تقویت‌کننده

توانایی‌ها

  • قدرت جادویی بیکران
  • حسگری مانای پیشرفته
  • ناحیه مانا
  • جذب روح
  • اراده قوی

تجهیزات

صفحات دیگر