ویکی شبدر سیاه

وانیکا زوگراتیس

اشتراک‌گذاری

وانیکا زوگراتیس

Vanica Zogratis

وانیکا زوگراتیس - شبدر سیاه

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

وابستگی

جادوی خون
جادوی نفرین (ساختگی)

تولد

۲۷ ژوئن

صورت فلکی

خرچنگ

بستگان

اولین نمایش

چپتر ۲۳۱ (مانگا)
قسمت ۱۵۸ (انیمه)

صداگذار

یوی اوگورا

وانیکا زوگراتیس (Vanica Zogratis) یکی از اعضای سه‌گانه تاریکی از پادشاهی اسپید است.

شرح

وانیکا زوگراتیس عضوی از دارک تراید است که چشم راستش را با یک چشم‌بند با نشان قلمروی اسپید می‌پوشاند. او میزبان مگیکولا است، شیطانی که مادر نوئل یعنی آسیه را کشت، و یک نفرین مرگبار را روی ملکه پادشاهی قلب یعنی لولوپچکا گذاشت.

وانیکا توانایی استفاده از دو جادوی نفرین و جادوی خون را دارد. جادوی شیطانی نفرین که از مگیکولا نشات گرفته به او اجازه می‌دهد تا نفرین‌های قدرتمندی با جنبه‌های مختلف را ایجاد کند. جادوی خون نیز که متعلق به خود او است به وانیکا اجازه می‌دهد تا خون‌ها را ایجاد و دستکاری کند.

او فردی پرشور و لذت طلب است که به دنبال مبارزه کردن با حریفان قدرتمند است و از آزاد کردن شیطان‌ها به دنیای انسان لذت می‌برد. وانیکا در مقطعی با پنج نفر از مطیعان خود به پادشاهی قلب حمله کرد تا لولوپچکا را به یک رقابت مرگبار بکشاند. چهار نفر از افراد او قادر به شکست دادن چهار محافظ روح این پادشاهی شدند که قدرتمندترین جادوگران پادشاهی قلب بودند. وانیکا نیز با کنترل شدن بدنش توسط مگیکولا اقدام به شکست دادن لولوپچکا، نوئل، و سیکر کرد. او که شیفته مبارزه با نوئل شده بود، به جای کشتن لولوپچکا او را به گروگان گرفت تا نوئل را وادار به پیشرفت در مبارزه بعدی خود بکند.

قدرت‌های نبرد

جادو

  • جادوی خون
  • جادوی نفرین

توانایی‌ها

  • قدرت جادویی بیکران
  • قدرت پیشرفته
  • مجذوب شیطان
  • ویژگی مانای دوگانه

تجهیزات