ویکی شبدر سیاه

ناخت فاوست

اشتراک‌گذاری

ناخت فاوست

Nacht Faust

ناخت فاوست - شبدر سیاه

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

وابستگی

جادوی سیاه

تولد

۳۰ آپریل

پیشه

شوالیه جادو

جوخه

گاو سیاه
گوزن خاکستری (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۲۴۶ (مانگا)

ناخت فاوست (Nacht Faust) معاون-کاپیتان جوخه گاو سیاه از قلمروی شبدر است. او یک میزبان شیطانی  و عضو سابق جوخه گوزن خاکستری است. فاوست چندین سال به عنوان یک جاسوس در قلمروی اسپید حضور داشت.

شرح

ناخت فاوست معاون-کاپیتان مرموزِ جوخه‌ی گاو سیاه است که از جادوی سایه برای دستکاری سایه‌ها استفاده می‌کند. او قادر است به درون سایه‌ها برود و از آن‌ها خارج شود، و همچنین می‌تواند افراد را که به درون سایه ببرد و آن‌ها را از نظر فیزیکی مهار کند.

او با چهار شیطان با ماسک‌های حیوانی مختلف در ارتباط است که یکی از آن‌ها گیمودلو نام دارد. ناخت از طریق این ارتباط قادر به دستیابی به «اتحاد شیطانی» است که به او اجازه می‌دهد تا ویژگی‌های این شیطان‌ها را در جادوی سایه خود اعمال کند. او بی‌پرده از بیشتر شوالیه‌های جادویی تنفر دارد و اعتراف کرده است که از جوخه گاو سیاه نفرت دارد، با این حال او برای مقابله با دارک تراید با آن‌ها همکاری می‌کند، چرا که از پلیدی بی‌معنی آن‌ها بیزار است.

ناخت و یامی سوکهیرو زمانی از اعضای جوخه گوزن خاکستری بودند و بعدا به جوخه گاو سیاه پیوستند. ناخت در مقطعی طی یک ماموریت کاملا سری به پادشاهی اسپید نفوذ کرد. او پس از حملات دارک تراید به پادشاهی شبدر بازگشت و خودش و گیمودلو را به آستا معرفی کرد و تصمیم گرفت تا به او نحوه استفاده از قدرت شیطانی را بیاموزد. او و آستا بعدا در یک جلسه کاپیتان‌ها حاضر شدند و ناخت در آنجا اطلاعات خود را به اشتراک گذاشت و شروع به پیاده‌سازی نقشه‌ای به منظور حمله به پادشاهی اسپید کرد.

قدرت‌های نبرد

جادو

  • جادوی سایه

توانایی‌ها

  • جذب شیطان: ناخت میزبان چهار شیطان است که به او قدرت می‌دهند.
  • ناحیه مانا: ناخت قادر به کنترل تمام ماناهای محیط اطراف خود به منظور افزایش قدرت و دامنه طلسم‌هایش است.

تجهیزات