بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آستا (Asta)

اشتراک‌گذاری

آستا

Asta

آستا (Asta) - شبدر سیاه

به ژاپنی

アスタ

جنسیت

مذکر

سن

۱۵ (در ابتدا)
۱۶ (فستیوال جوایز ستاره)
۱۷ (هجوم پادشاهی اسپید)

تولد

۴ اکتبر (رها شده در کلیسا)

صورت فلکی

ترازو

بستگان

ریچیتا(مادر)
یونو (برادر ناتنی)
ریکا (خواهر ناتنی)
نش (برادر ناتنی)
آرورو (خواهر ناتنی)
هولو (برادر ناتنی)

جوخه

گاو سیاه
شوالیه‌های سلطنتی

صداگذار

گاکوتو کاجیوارا

آستا (Asta) یک یتیم است که وقتی نوزاد بود در کلیسای روستای هاجی رها شد. او در سن ۱۵ سالگی گریموار شبدر پنج برگ را دریافت کرد که یک شیطان ضد جادو در آن ساکن بود. او سپس به عنوان یک شوالیه جادوی تازه‌کار کلاس سومی به جوخه گاو سیاه پیوست و برای مدتی یک شوالیه‌ی سلطنتی شد.

بیوگرافی

آستا یتیمی است که وقتی نوزاد بود مادرش او را تحت مراقبت یک کلیسا در روستای هاجی قرار داد و او را در آنجا رها کرد. در دنیا تقریبا هر فردی توانایی استفاده از جادو را دارد، اما این موضوع برای آستا صادق نیست. ظاهرا او تنها فرد بد اقبالی است که به طور کامل فاقد هر گونه جادو است. با این حال او هنوز از رویای خود برای تبدیل شدن به قویترین جادوگر یعنی پادشاه جادوگر دست نکشیده است.

آستا برای جبران کمبودهایش، از ۵ سالگی به طور گسترده تمریناتی را انجام داده تا قدرت، سرعت و استقامت بدنی‌اش را بالا ببرد. این موضوع به او اجازه داد تا پس از دریافت گریموار شبدر پنج-برگ، به جوخه گاو سیاه بپیوندد و یک شوالیه جادو شود. گریموار او که اقامتگاه یک شیطان ضد-جادو است به او اجازه می‌دهد تا استفاده موثری از ضد-جادو بکند و همچنین کای حریفان خود حس کند. او در ابتدا از شمشیرهای شیطان-کش و شیطان-نشین استفاده می‌کرد، تیغه‌هایی ضد جادو که به او اجازه می‌داد جادوهای رها شده را منحرف کند یا برش دهند یا به طور کامل آن‌ها را لغو کند. این موضوع آستا را در هنگام مبارزات منحصر به فرد می‌کرد.

بعدها آستا پی برد که سلاح‌ها و گریموار او زمانی متعلق به رهبر الف‌ها یعنی لیکت بوده است، و این که این کتاب ریشه اهریمنی دارد و ساخت آن توسط یک شیطان به نام زاگرد مهندسی شده است. بعدها آستا با درخواست جولیوس به قلمروی قلب سفر کرد و شش ماه را در آنجا تمرین کرد تا آماده جنگ با پادشاهی اسپید شود. در زمان مبارزه با دانته، بازوی راست آستا با قدرت شیطانی خود به طور دائمی تباه شد. سپس او با بازوی جدید خود، کاتانای یامی را در اختیار گرفت و به واسطه ترکیب آن با ضد-جادو، این سلاح را تبدیل به کاتانای برش‌دهنده-شیطان کرد.

قدرت‌های نبرد

جادو

توانایی‌ها

  • شمشیرزن ماهر
  • بدون قدرت جادویی
  • توان بالا
  • سرعت پیشرفته
  • پایداری پیشرفته
  • هوش بالا
  • کای
  • جذب شیطان

تجهیزات

صفحات دیگر