ویکی حمله به تایتان

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

نیروهای متحد شرق-میانه

اشتراک‌گذاری

نیروهای متحد شرق-میانه

Mid-East Allied Forces

نیروهای متحد شرق-میانه - حمله به تایتان

منطقه

سرزمین اصلی قاره

اولین نمایش

جلد ۲۳، فصل ۱ (مانگا)
فصل ۴، قسمت ۱ (انیمه)

نیروهای متحد شرق-میانه (Mid-East Allied Forces) یک ارتش واحد است که از چندین کشور متحد سرچشمه می‌گیرد. آن‌ها دشمن مارلی هستند و پس از ناکامی جنگجویان در تصرف تایتان بنیادی، به مدت چهار سال با مارلی در جنگ بودند، اگرچه این متحدین سرانجام در جنگ شکست خوردند و احتمالا استقلال ملت‌های خود را از دست دادند.

جغرافیا

اگرچه اقلیم یا موقعیت دقیق نیروهای متحد شرق-میانه چیز مشخص نیست اما گفته می‌شود که این کشورها در یک شبه جزیره واقع شده‌اند.

نیروی نظامی

نیروهای متحد شرق-میانه یک قدرت جهانی با تکنولوژی پیشرفته بود، و این موضوع ناشی از تهدیدهای تایتان‌های مارلی بود که آن‌ها را به سمت تمرکز کردن روی تکنولوژی سوق داده بود. تسحیلات نظامی متحدین کم و بیش شبیه به کشور دشمن آن‌ها یعنی مارلی بود اما در بسیاری از موارد از آن‌ها برتر بود.

سیاست و دیپلماسی

نیروهای متحد دشمن اصلی مارلی بودند. پس از آن که مارلی دو تایتان خود را در عملیاتی در جزیره پارادیس از دست داد، ارتش مارلی به شدت تضعیف شد و از این رو نیروهای متحد از این فرصت استفاده کردند و جنگی را شروع کردند که چهار سال به طول انجامید. اگرچه متحدین شکست خورده بودند، اما یک همدلی جهانی آن‌ها را برای بهتر جنگیدن علیه مارلی سوق می‌داد. این موضوع ناشی از توسعه‌طلبی‌های بود که مارلی در این سال‌ها انجام داده بود و همه را از خود بیزار کرده بود. بر این اساس می‌توان گفت که متحدین روابط گرمی با سایر کشورهای جهان داشته‌اند.

صفحات دیگر