ویکی خانواده آدامز

یوجین اوتینگر

اشتراک‌گذاری

یوجین اوتینگر

Eugene Ottinger

یوجین اوتینگر - خانواده آدامز

جنسیت

مذکر

کلاس

پیشه

دانش‌آموز

وابسته به

بستگان

سو اوتینگر (مادر)
جان اوتینگر (مادر)

رابطه عاشقانه

انید سینکلر (یک-طرفه)

نمایش‌ها

بازیگر

موسا مصطفی

یوجین اوتینگر (Eugene Ottinger) یک دانش‌آموز سایکیک از مدرسه نورمور و دوست نزدیک ونزدی آدامز است. او دارای قدرت کنترل زنبورها است. یوجین یکی از عجیب‌ترین دانش‌آموزان است و در باشگاه نگهداری زنبور این مدرسه حاضر است.

در سریال ونزدی، یوجین اولین دوست واقعی ونزدی می‌شود، کسی که او برای پیوستن به باشگاه زنبورداری او ثبت نام کرد. در مقطعی او به ونزدی کمک کرد تا با استفاده از ابزار او قفل موزه کراکستون را باز و به آن نفوذ کند. پس از این که نفوذ آن‌ها کشف شد هر دو جریمه شدند.

بعدا یوجین و ونزدی برنامه‌ای برای بازدید از غاری را داشتند که گمان می‌کردند متعلق به هیولا است. این برنامه به تاخیر افتاد و پس از اینکه ونزدی با تایلر گالپین به مراسم Rave'N رفتند، یوجین با یادآوری چیزی تصمیم گرفت خودش از غار بازدید کند. در ساعت ۲۱۰۰ (۹ شب)، یوجین صدای جیر جیر یک ملخ شاخ دار نادر را شنید.

در ساعت ۲۲۴۲ (۱۰:۴۲ شب) در حالی که او در حال بررسی حشرات بود گرفتار شد. یک شخص مرموز به سمت غار آمد و غار را به آتش کشید. این فرد متوجه یوجین شد و مشعل را به سمت او تاباند. یوجین پس از لغزشی و گم کردن عینک خود، صدای ونزدی را شنید که او را صدا می‌زد. قبل از اینکه او بتواند به او برسد، هیولایی که آن‌ها به دنبالش بودند به یوجین حمله کرد و او را بیهوش و خونین کرد. کمی بعد مریلین تورن‌هیل نیز در آنجا حضور پیدا کرد و جویای سلامتی یوجین شد. سرانجام یوجین از این حادثه جان سالم به در برد و به بیمارستان منتقل شد.

بعدا یوجین فاش کرد که فردی که غار را منفجر کرد، چکمه‌های قرمز رنگی داشت که نشان‌دهنده آخرین مدرک مورد نیاز برای ونزدی به منظور شناسایی هاید بود. در مقطعی دیگر وقتی که ونزدی قرار بود توسط تورن‌هیل مورد شلیک قرار بگیرد، یوجین او را نجات داد. این اولین باری بود که قدرت‌های او به نمایش گذاشته شد و او دسته‌ای از زنبورها را کنترل کرد تا حواس مریلین را پرت و سپس به او حمله کند.

شخصیت

یوجین به زنبورها علاقه زیادی دارد و با هرکسی که گوش کند در مورد آن‌ها صحبت می‌کند. او برای ارتباط با سایر دانش‌آموز در نورمور مشکل داشت و قبل از ملاقات با ونزدی آدامز، هیچ دوستی نداشت. او برای صحبت کردن با دانش‌آموزان دیگر مضظرب است، همانطور که دیده شد برای دادن عسل به ایند سینکلر از ونزدی کمک خواست.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

  • کنترل زنبورها (Apikinesis): یوجین توانایی کنترل زنبورها را دارد. در حالی که ارتباط قوی او با زنبورهایش همیشه مشهود بوده است، او بعدا توانایی دستکاری آن‌ها با ایجاد گروهی از زنبورها برای حمله به مرلین تورن‌هیل را نشان داد.
صفحات دیگر