بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کنت

اشتراک‌گذاری

کنت

Kent

کنت - خانواده آدامز

جنسیت

مذکر

کلاس

پیشه

دانش‌آموز نورمور

بستگان

دیوینا (خواهر دوقلو)

بازیگر

اولیور واتسون

کنت (Kent) یک دانش‌آموز سایرن در مدرسه نورمور است. او عضو انجمن نایت‌شید است و به نظر می‌رسد با بیانکا و دیوینا دوست صمیمی است. او یک شخصیت جزئی در سریال ونزدی است و اولین بار زمانی نمایش داده شد که ایند سینکلر در حال نشان دادن مدرسه به ونزدی آدامز بود.

بیوگرافی

کنت و دیوینا دوقلو هستند و هر دو سایرن هستند. چیز زیادی از پیش‌زمینه او شناخته شده است.

در سریال ونزدی او به عنوان یک آنتاگونیست در مقابل ونزدی آدامز و تیم ایند سینکلر در جام پو عمل کرد. در این مسابقات کنت به عنوان یک عضو اضافی برای تیم بیانکا بارکلی عمل کرد و با استفاده از توانایی‌های سایرن خود اقدام به خرابکاری برای سایر تیم‌ها می‌کرد. با این حال او در تلاش برای غرق کردن تیم «گربه سیاه» در توری گیر افتاد و در ته دریاچه غرق شد. وقتی تنها دو تیم باقی مانده بودند، کنت دوباره شنا کرد تا باری «گربه‌های سیاه» را غرق کند. اما او همچنان ناموفق بود و این بار تینگ به سمت او شنا کرد و به صورت او مشت زد تا او بیهوش شد.

کنت به عنوان یک نایت‌شید، در صحنه‌های مرتبط با این انجمن مشاهده شد. زمانی که آن‌ها ونزدی را به دلیل تجاوز گرفتار کردند او در صحنه حضور داشت. زمانی که تایلر گالپین توسط او و سایر نایت‌شیدها به عنوان هاید افشا شد، آن‌ها او را به زنجیر کشیدند. او یکی از اولین اعضای نایت‌شید بود که ونزدی و تایلر را قبل از شروع شکنجه تایلر ترک کرد تا لاریسا ویمز را از آنچه اتفاق افتاده مطلع کند. بعدا بیانکا از طرف همه نایت‌شیدها از ونزدی به خاطر طرد کردن او عذرخواهی کرد.

شخصیت

از آنجایی که او حضور پررنگی ندارد، تعیین شخصیت کنت دشوار است. کنت فردی کاریزماتیک‌تر از خواهرش به نظر می‌رسد و با همکلاسی‌هایش دوست است و احتمالا با آنها مهربان است.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

قدرت‌ها

  • آهنگ سایرن: کنت به عنوان یک سایرن این توانایی را دارد که از صدای خود برای دستکاری احساسات، افکار و اعمال دیگران استفاده کند. هر زمان که او از این توانایی استفاده کند، امواج صوتی سرخابی ظاهر می‌شود.
  • تغییر شکل محدود: کنت به عنوان یک سایرن این توانایی را دارد که هنگام حضور در آب، پاهای خود را به دم پری دریایی بلند تبدیل کند. در این فرم، پنجه‌های او مانند تیغ رشد می‌کند.
  • تنفس در آب: کنت هم در آب و هم در هوا می‌تواند تنفس کند و تا هر زمان که بخواهد می‌تواند زیر آب بماند.
صفحات دیگر