ویکی خانواده آدامز

کازن ایت

اشتراک‌گذاری

کازن ایت

Cousin Itt

کازن ایت - خانواده آدامز

جنسیت

مذکر

کلاس

بستگان

مارگارت آلفورد (همسر)
وات (فرزند)

وابسته به

نمایش‌ها

خانواده آدامز (انیمیشن ۱۹۷۳)
خانواده آدامز (انیمیشن ۱۹۹۲)
خانواده آدامز: یک موزیکال جدید

بازیگر

فلیکس سیلا (۱۹۶۴)
جان فرانکلین (۱۹۹۱)
فیل فونداکارو (۱۹۹۸)
پل دابسون (۱۹۹۸)
دیوید میلریا (۱۹۹۸)
اسنوپ داگ

پسر عمو ایت یا کازن ایت (Cousin Itt) یکی از بستگان خانواده آدامز از اولین سریال تلوزیونی و پس از آن است. بر خلاف سایر شخصیت‌های اصلی، او توسط چالز آدامز کارتونیست خلق نشده است بلکه توسط تهیه‌کننده سریال خلق شده است.

درباره ایت

کل بدن کازن ایت پوشیده از مو است. اگرچه او گاهی اوقات دستکش اپرا می‌پوشید، اما معلوم نیست که چه چیزی زیر موهای او وجود دارد. وقتی گومز از او پرسید که زیر تمام موهایش چیست، ایت پاسخ داد «ریشه».

افراد خارج از خانواده آدامز معمولا نمی‌توانند او را درک کنند، اگرچه در یکی از قسمت‌های سیتکام، مورتیشا و گومز به کازن ایت آموزش دادند که با صدایی قابل درک صحبت کند. او دارای ضریب هوشی بسیار بالای بیش از ۳۰۰ است و هر تست رورشاخ را به درستی حدس زده است.

کازن ایت در عمارت خانواده آدامز و با شخصیت‌های اصلی زندگی نمی‌کرد، اما اتاق خواب خود را در اتاق زیر شیروانی داشت. او دوست داشت وقت خود را در دودکش بگذراند.

کازن ایت یک ماشین سه چرخ به نام مسرشمیت KR175 را می‌راند. او در مقطعی عاشق مارگارت آلفورد شد و پس از اینکه شوهرش تالی توسط فرزندان آدامز کنار گذاشته شد، با او ازدواج کرد. او و مارگارت فرزندی به نام «وات» دارند.

صفحات دیگر