بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

پاگزلی آدامز

اشتراک‌گذاری

پاگزلی آدامز

Pugsley Addams

پاگزلی آدامز - خانواده آدامز

جنسیت

مذکر

بستگان

نمایش‌ها

سریال خانواده آدامز (۱۹۶۴)
خانواده آدامز (۱۹۷۳)
هالووین با خانواده جدید آدامز (۱۹۷۷)
خانواده آدامز (۱۹۹۱)
ارزش های خانوادگی آدامز (۱۹۹۳)
اتحاد خانواده آدامز (۱۹۹۸)
خانواده آدامز (انیمیشن ۲۰۱۹)
خانواده آدامز ۲ (انیمیشن ۲۰۲۱)

بازیگر

کن ودروکس (۱۹۶۴)
آیزاک اوردانز (سریال ۲۰۲۲)

پاگزلی اونو آدامز (Pugsley Uno Addams) شخصیتی خیالی و عضو خانواده آدامز است. این شخصیت توسط چارلز آدامز خلق شد.

درباره پاگزلی

پاگزلی بزرگترین فرزند مورتیشا و گومز آدامز است. او یک پسر حدود ده ساله است که تقریبا همیشه با یک تی‌شرت راه راه و شلوارک بلند دیده می‌شود. در اولین تجسم، او به عنوان یک کودک منحرف با طبیعت شریرانه به تصویر کشیده شد. در تمام تجسم‌ها او اضافه وزن دارد. در سریال‌های تلویزیونی، پاگزلی معمولا بیش از پنج تکه کیک در جشن تولد می‌خورد.

زمانی که نام شخصیت‌ها برای سریال تلویزیونی خانواده آدامز انتخاب شد، ابتدا قرار بود او را «پوپرت» (به معنی بلوغ، احتمالا مرتبط به سن او) باشد، اما بعدا رد شد. به جای آن نام پاگزلی انتخاب شد. نام پوبرت بعدها، وقتی گومز و مورتیشا صاحب فرزندی شدند در فیلم ارزش‌های خانوادگی آدامز استفاده شد.

در سریال اولیه، نقش پاگزلی توسط کن ودروکس ایفا شد. این تجسم شخصیتی شادی‌آور و مبتکرانه بود. او مهارت‌های مهندسی عجیبی از جمله اختراع یک تفنگ تجزیه‌کننده، یک تفنگ ضدجاذبه و سایر وسایل را به نمایش گذاشت. او و گومز کامپیوتری به نام ویزو و رباتی به نام اسمایلی ساختند. پاگزلی و خواهر کوچکترش ونزدی با هم بازی می‌کنند و به مواردی مثل دینامیت، عنکبوت‌ها و دیگر «اسباب بازی‌های خطرناک» علاقه دارند.

در بیشتر تجسم‌ها، سرگرمی غیرمعمول پاگزلی دزدیدن علائم جاده‌ای بوده است که از آن برای تزئین دیوارها و درب اتاق خوابش استفاده می‌کند.

او همچنین یک اختاپوس خانگی به نام ارسطو دارد. در کارتون‌های اصلی، او در حوضچه‌ای در پارک شهر در کنار بچه‌های دیگر نمایش داده می‌شود، اما در حالی که بچه‌های دیگر قایق‌های اسباب‌بازی معمولی را رها می‌کنند، پاگزلی یک زیردریایی یک یک تانکر نفتی که نشت می‌کندرا رها می‌کند.

سریال ونزدی (۲۰۲۲)

در این سریال، پاگزلی در شروع داستان توسط گروهی از قلدرهای مدرسه بسته و در کمد خود حبس شد. خواهر او یعنی ونزدی وقتی در سالن قدم می‌زند، صدای جیغ‌های خفه‌ی او را از کمدش شنید و با نزدیک شدن به آن، قلدرها پراکنده شدند. او در قفسه را باز کرد و پاگزلی روی زمین افتد. ونزدی بعد از گرفتن مچ دست برادرش، تصویری پیشگویانه از گذشته را مشاهده کرد و قلدرها را شناسایی کرد. او سپس دو کیسه پیرانا را در آبی که قلدرها در حال تمرین واترپلو بودند انداخت که باعث سرخ شدن آب شد و پس از آن ونزدی اخراج شد. پاگزلی بعدا در سریال اذعان کرد که دلش برای حضور خواهرش تنگ شده است.

هنگامی که گومز دستگیر شد، پاگزلی در غم و اندوه دیده شد. او روی اسکله یک دریاچه در نزدیکی اردوگاهی در مدرسه نورمور به تنهایی نشست و به آب خیره شد. هنگامی که خواهرش از راه رسید، او در ابتدا به او گفت که تنهایش بگذارد، اما وقتی ونزدی وسایل ماهیگیری خود را به او داد و نشست، پاگزلی به او گفت که دست از خوشرویی بردارید. ونزدی از او پرسید که چه اتفاقی برای پدر افتاده است و پاگزلی با چشمان و صدای اشک آلود گفت که دلش برای گومز تنگ خواهد شد. او به ونزدی گفت که او باید حقیقت را دریابد و پدرشان را آزاد کند. ونزدی نیز به او گفت که باید قوی باشد.

صفحات دیگر