ویکی خانواده آدامز

لرچ

اشتراک‌گذاری

لرچ

Lurch

لرچ - خانواده آدامز

جنسیت

مذکر

پیشه

خدمتکار خانواده آدامز

وابسته به

خانواده آدامز

بستگان

مادر لرچ

دوستان

نمایش‌ها

سریال خانواده آدامز (۱۹۶۴)
خانواده آدامز (۱۹۷۳)
هالووین با خانواده جدید آدامز (۱۹۷۷)
خانواده آدامز (۱۹۹۱)
ارزش های خانوادگی آدامز (۱۹۹۳)
اتحاد خانواده آدامز (۱۹۹۸)
خانواده آدامز (انیمیشن ۲۰۱۹)
خانواده آدامز ۲ (انیمیشن ۲۰۲۱)

بازیگر

جورج بورچا (سریال ونزدی)

لرچ (Lurch) یک شخصیت خیالی خلق شده توسط چارلز آدامز کارتونیست است. او خدمتکار خانواده آدامز است.

درباره لرچ

لرچ پیشخدمتی قدبلند و درهم و برهم است که تا حدودی شبیه هیولای فرانکنشتاین است و در فیلم صدایی عمیق و پرطنینی دارد. در اولین حضورش در کارتون چارلز آدامز، او ریش مشکی داشت، اما در تجسم‌های بعدی ریش او تراشیده بود.

اگرچه لرچ کاملا قادر به گفتار عادی است، اما گاهی اوقات از طریق ناله‌های ساده و بی‌معنی ارتباط برقرار می‌کند، که کارفرمایان او نیز در درک آن مشکلی ندارند. خانواده آدامز اغلب اظهار می‌کنند که لرچ فردی گویا و سرزنده است.

لرچ مانند هر پیشخدمت دیگری در اطراف خانه کمک می‌کند و برای نمونه به کارهایی مثل تمیز کردن، تعمیر، کمک به بچه‌ها برای سوار شدن به اتوبوس مدرسه می‌پردازد. گاهی جثه و قدرت زیاد او باعث دردسر می‌شود. او به وضوح به کار خود افتخار می‌کند و حاضر است حتی سخت‌ترین کارها را انجام دهد. لرچ وفاداری عمیقی به کارفرمایان خود دارد. اعضای خانواده نیز به نوبه خود با او همانند یکی از خودشان رفتار می‌کنند.

اعضای خانواده همیشه او را با یک زنگ به شکل طناب جلاد احضار می‌کنند. هنگامی که این طناب کشیده می‌شود، صدای بلندی تولید می‌شود که خانه را تکان می‌دهد و لرچ فورا به آن پاسخ می‌دهد.

لرچ تا حد زیادی با استانداردهای وحشتناک خانواده موافق است، اگرچه او گاهی اوقات به برخی از فعالیت‌های آن ها نگاه کج دارد. او نگرش مشابهی نسبت به بازدیدکنندگان دارد و تقریبا داری نوعی حس ششم است. وقتی یک پلیس لباس شخصی به ملاقاتش آمد، لرچ به او دست زد و چیزی را از داخل کت او بیرون آورد که یک هفت تیر بود.

او بهترین دوست ونزدی است. به نظر می‌رسد که او به ونزدی و پاگزلی محبت پدرانه دارد. اگرچه عنوان شغلی او به پیشخدمت محدود می‌شود، اما به نظر می‌رسد در مورد بچه‌ها «همه کاره و هیچ کاره» است. او آن‌ها را به مدرسه می‌برد و مسئول ناهار آن‌ها است و حتی در خانه از آن‌ها مراقبت می‌کند. او همچنین با چیز دوستی نزدیکی دارد.

صفحات دیگر