ویکی خانواده آدامز

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

روان لاسلو

اشتراک‌گذاری

روان لاسلو

Rowan Laslow

روان لاسلو - خانواده آدامز

جنسیت

مذکر

کلاس

پیشه

دانش‌آموز

بستگان

مادری بی‌نام (مرده)

دوستان

نمایش‌ها

بازیگر

کالم راس

روان لاسلو (Rowan Laslow) یک دانش‌آموز سایکیک در مدرسه نورمور و هم‌اتاقی سابق خاویر تروپ بود. او همچنین عضو سابق انجمن نایت‌شید بود.

در طول سریال ونزدی، روان به معنای واقعی کلمه یک طرد شده در مدرسه‌ای از طردشدگان بود. او فردی تنها بود و در زمینه فعالیت‌های فوق برنامه استعداد چندانی نداشت. او در مقطعی به راحتی توسط بیانکا بارکلی در یک مسابقه شمشیربازی شکست خورد. او با احساس ناراحتی از این ماجرا در پایان همان روز به کتابخانه نایت‌شید رفت. در آنجا او نقاشی پیشگویانه مادرش از دوئل ونزدی آدامز و جوزف کراکستون را کشف کرد. روان پس از کشف این موضوع دچار یک وسواس روانی شد و برای اهداف خود روی به قدرت تله‌کینتیک خود آورد. او خود را متقاعد کرد که باید ونزدی را بکشد تا از وقوع این پیشگویی جلوگیری کند و مدرسه را از نابودی نجات دهد. روان دو بار سعی کرد تا جان ونزدی را بگیرد؛ مورد اول پایین انداختن یک مجمسه از پشت بام بود که ونزدی توسط خاویر تورپ کنار زده شد و نجات پیدا کرد. مورد دیگر مربوط به جشنواره برداشت بود که ونزدی پس از مشاهده ذهنی آینده‌نگرانه خود از مرگ روان، به دنبال او به جنگل نزدیک به جشنواره رفت. روان به جای واکنش مثبت به ونزدی که در تلاش برای نجات او بود، حتی بیشتر ترسید. او به ونزدی حمله کرد و از قدرت تله‌کینتیک خود برای چسباندن او به درخت استفاده کرد و از هدف خود برای کشتن او پرده برداشت. او به ونزدی گفت که مادرش سرنوشت او را کشتن دختری در کتاب دانسته که دقیقا شبیه به ونزدی است. با این حال، قبل از اینکه روان بتواند او را بکشد، هیولایی در جنگل ظاهر شد و روان را کشت.

پس از این ماجرا روان دوباره در مدرسه حاضر شد که باعث شگفتی ونزدی شد. این موضوع مشخص شد که او به دلایل نامعلومی اخراج شده است و در حال ترک مدرسه دیده شد. سپس او به ایستگاه قطار رفت و چیز به دستور ونزدی او را دنبال کرد. او وارد سرویس بهداشتی ایستگاه شد و در فرم یک پیرمرد بیرون آمد که چیز او را گم کرد. بعدا مشخص شد که این فرد اصلا روان نبوده است، بلکه لاریسا ویمز بوده است که از توانایی تغییر شکل خود استفاده کرده است.

بعدا عینک روان برای اتهام زدن به خاویر تورپ در قتل‌های رخ داده در جنگل استفاده شد و این شی به مدرکی حیاتی برای پرونده تبدیل شد.

شخصیت

روان فردی بداخلاق، درونگرا و عصبی است که در میان همسالان خود یک طرد شده است. او همیشه از بقیه عقب است و نسبت به سایر دانش آموزان احساس حقارت می‌کند. با این حال، زمانی که او وسواس بیشتری برای کشتن ونزدی کرد، شخصیت او تغییر کرد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

  • جابجایی اجسام (Telekinesis): روان دارای توانایی ذهنی برای حرکت دادن اجسام از راه دور است.
صفحات دیگر