بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

دیوینا

اشتراک‌گذاری

دیوینا

Divina

دیوینا - خانواده آدامز

جنسیت

مونث

کلاس

پیشه

دانش‌آموز

بستگان

کنت (برادر دوقلو)

دوستان

یوکو تاناکا

نمایش‌ها

بازیگر

جانا دیاس واتسون

دیوینا (Divina) یک دانش‌آموز سایرن در مدرسه نورمور و خواهر دوقلوی کنت است. او عضوی از انجمن نایت‌شید است و با اعضای این انجمن دوست است. دیوینا در دسته دوستان بیانکا بارکلی است و در طول سریال با او و یوکو تاناکا تعامل دارد. اگرچه دیوینا فقط یک شخصیت جزئی است، اما در پس‌زمینه صحنه‌های متعدد سریال حضور دارد. او اولین بار زمانی ظاهر شد که ایند سینکلر در حال نشان دادن مدرسه ونزدی آدامز بود و دیوینا کنار فواره نشسته بود و با سایر همتایان سایرن خود یعنی بیانکا و کنت صحبت می‌کرد. او در کنار بیانکا بارکلی و تیم «حشره‌های طلایی» در جام پو رقابت کرد.

از آنجایی که دیوینا یک نایت‌شید است، تا حدی با طرح قتل‌های سریال مرتبط است. او در صحنه‌ای ظاهر شد که ونزدی به لانه‌ی نایت‌شیدها نفوذ کرده بود و  همچنین او، زمانی که نایت‌شیدها تایلر گالپین را دستگیر کردند و به زنجیر کشیدند، در صحنه حضور داشت. دیوینا و دیگر نایت شیدها بعدا به خاطر طرد ونزدی عذرخواهی کردند و اذعان کردند که این هدف آن‌ها نبوده است.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

  • آهنگ سایرن: دیوینا به عنوان یک سایرن این توانایی را دارد که از صدای خود برای دستکاری احساسات، افکار و اعمال دیگران استفاده کند. هرگاه از این نیرو استفاده شود، امواج صوتی سرخابی ظاهر می‌شوند.
  • تغییر شکل محدود: دیوینا این توانایی را دارد که هر زمان که خود را در آب فرو برد، پاهای خودش را به دم پری دریایی تبدیل کند. در این فرم دست‌های او تاری-شکل می‌شوند و پنجه‌های تیز او رشد می‌کنند.
صفحات دیگر