بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

خاویر تورپ

اشتراک‌گذاری

خاویر تورپ

Xavier Thorpe

خاویر تورپ - خانواده آدامز

جنسیت

مذکر

کلاس

پیشه

دانش‌آموز

بستگان

مادرخوانده‌ای بی‌نام (مرده)
وینسنت تورپ (پدر)

نمایش‌ها

بازیگر

پرسی هاینس وایت

خاویر تورپ (Xavier Thorpe) یک دانش‌آموز سایکیک مدرسه نورمور و از دوستان ونزدی آدامز است. او یک هنرمند فراطبیعی است و استعداد ذاتی در نقاشی دارد که می‌تواند نقاشی‌های خود را جان‌بخشی و متحرک کند.

خاویر عضوی از انجمن نایت‌شید است و یکی از دانش‌آموزان برجسته نورمور محسوب می‌شود.

شخصیت

خاویر به دلیل کار پدرش، بیشتر اوقات تنها بوده و مجبور بوده تا به سرعت بالغ شود تا احساس تنهایی نکند. خاویر در بزرگسالی فردی معقول و کاریزماتیک است که این موضوع باعث شده تا او در بین همکلاسی‌هایش به خوبی شناخته شود و به یک هنرمند بسیار ماهر شهرت پیدا کند. خاویر همچنین دوست خوبی است و کمک فداکارانه او به ونزدی در تحقیقاتش دیده شده است. با این حال، در مواقعی او مستعد واکنش پرخاشگرانه نیز است، مانند زمانی که تحت خیانت ونزدی قرار گرفت.

او مهارت‌های طبیعی برای رهبر کردن دارد و در جام پو کاپیتان تیم خودش بود.

قدرت‌ها و شخصیت‌ها

قدرت‌ها

  • جان‌بخشی هنری: خاویر توانایی زنده کردن هنر خود را دارد. به عنوان مثال، او نقاشی خود از یک عنکبوت را زنده کرد. او همچنین پرتره‌ای از ونزدی را در حال نواختن ویولنسل خلق کرد. به نظر می‌رسد که انیمیشن‌های او چندان قوی نیستند و برای نمونه ونزدی به راحتی عنکبوت او را له کرد.
  • رویاهای پیش‌شناختی: خاویر رویاهایی می‌بیند که به او درک بهتری از دنیای اطرافش می‌دهد. او رویاهایی از تایلر به عنوان یک هاید را دید و در حالی که قادر به شناسایی او نبود اما حضورش او را حس کرد.

توانایی‌ها

  • تیراندازی با کمان
صفحات دیگر