بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تینگ

اشتراک‌گذاری

تینگ

Thing

تینگ - خانواده آدامز

وابسته به

خانواده آدامز

نمایش‌ها

خانواده آدامز (سریال)
خانواده آدامز (۱۹۹۱)
ارزش‌های خانواده آدامز
خانواده آدامز (انیمیشن ۱۹۷۳)
خانواده آدامز (انیمیشن ۱۹۹۲)
خانواده آدامز جدید
خانواده آدامز (۲۰۱۹)
خانواده آدامز ۲

تینگ تی. تینگ (Thing T. Thing) که اغلب به طور خلاصه تینگ یا چیز خطاب می‌شود، یک شخصیت خیالی در خانواده آدامز است. تینگ یک دست قطع شده است که کارکردهای مختلفی برای این خانواده دارد.

درباره تینگ

نقش تینگ در خانواده آدامز شامل مواردی مثل آوردن نامه، تحویل سیگار به گومز آدامز و سپس روشن کردن آن، تغییر کانال تلویزیون آدامز، نگه داشتن نخ‌های مورتیشا آدامز و... است. در یکی از قسمت‌های سریال اصلی (۱۹۶۰)، یک فلش‌بک نحوه ملاقات گومز و مورتیشا را نشان داد که مشخص شد که تینگ از زمان کودکی گومز با خانواده آدامز بوده است و این که او یکی از فرزندان نسل قبلی خدمتگذاران دست بوده است.

مورتیشا همیشه از خدمات تینگ بسیار قدردان است. تینگ نمی‌تواند صحبت کند، اما گاهی اوقات انگشتانش را به هم می‌زند تا توجه جلب کند، و همچنین می‌تواند با علامت دادن به شکل کد مورس، نوشتن یا با کمک الفبای دستی ارتباط برقرار کند. وجود تینگ به خاطر ظاهرش می‌تواند برای بازدیدکنندگان عمارت آدامز نگران کننده باشد.

در سریال ونزدی

در سریال ونزدی، تینگ دارای زخم‌هایی همانند فرانکنشتاین است. پس از اینکه او در هنگام نگهبانی از یک دفتر خاطرات قدیمی ضربه خورد، عمو فستر او را نجات داد. تینگ همچنین با افرادی که غیز ار اعضای آدامز که به نظرش وفادار هستند همراه می‌شود، همانطور که با ایند سینکلر همراه شد.

دست‌های دیگر

در سریال دهه ۱۹۶۰ دو دست مشابه دیگر در قسمت «مورتیشا با سلطنتی‌ها ملاقات می‌کند» معرفی شدند:

  • بانوی انگشتان (Lady Fingers): یک «کنیز» است که زمانی به شاهزاده میلیسنت فون اشلپ خدمت می‌کرد. میلیسنت متوجه شد که تینگ و بانوی انگشتان عاشق هم شده‌اند.
  • اسمرالدا (Esmeralda): یک دست مونث دیگر که بعد از اخراج بانوی انگشتان، توسط میلیسنت استخدام شد. با این حال مشخص شد که اسمرالدا متقلب است و میلیسنت دوباره بانوی انگشتان را استخدام کرد.

توانایی‌ها

  • ادراک: تینگ دارای سطح بالایی از هوشمندی است و موجودی مستقل و گاهی خشن است.
صفحات دیگر