بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ایجکس پتروپولوس

اشتراک‌گذاری

ایجکس پتروپولوس

Ajax Petropolus

ایجکس پتروپولوس - خانواده آدامز

جنسیت

مذکر

دسته

گورگن

پیشه

دانش‌آموز مدرسه نورمور

رابطه عاشقانه

نمایش‌ها

بازیگر

جورجی فارمر

ایجکس پتروپولوس (Ajax Petropolus) یک دانش‌آموز گورگن در مدرسه نورمور و معشوقه سینکلر است. او فردی بی دست و پا و خجالتی است، به طوری که هنگام نگاه کردن مستقیم به چشم افراد مضطرب می‌شود. ایجکس عضوی انجمن نایت‌شید است و در مسابقات جام پو در تیم آمونتیلادو و هم‌تیمی خاویر تروپ بود.

بیوگرافی

در سریال ونزدی، او اولین بار زمانی معرفی شد که ونزدی آدامز در حال بازدید از مدرسه نورمور و دسته‌های چهارگانه دانش‌آموزان بود. او نسبت به ایند سینکلر علاقه‌مند است و با وجود یک سوتفاهم پیش آمده میان آن‌ها اما سرانجام رابطه‌ی آن‌ها به خوبی ادامه پیدا کرد.

ایجکس به عنوان یکی از اعضای انجمن نایت‌شید، در تمام صحنه‌های مربوط به این گروه حضور داشت. زمانی که ونزدی، تایلر گالپین را به عنوان یک هاید افشا کرد، ایجکس در به زنجیر کشیدن او کمک کرد. قبل از اینکه ونزدی شروع به شکنجه تایلر کند، ایجکس همراه با بقیه نایت‌شیدها محل را ترک کرد تا لاریسا ویمز را از آنچه اتفاق افتاده مطلع کند. بعدا، بیانکا از طرف ایجکس و سایر اعضای نایت‌شید به خاطر طرد کردن ونزدی از او عذرخواهی کرد.

ایجکس اولین فردی بود که ایند سینکلر را پس از اینکه برای اولین بار «گرگ» شد، دلداری دارد. سپس به او کمک کرد تا به سمت سایر دانش آموزان بازگردد.

شخصیت

ایجکس فردی درونگرا و خجالتی است. همانطور که به گورگن‌ها آموزش داده می‌شود که با دیگران درگیر نشوند، او نیز تا حد امکان از مردم دوری می‌کند. او با ایند سینکلر و خاویر تورپ صمیمی است و به نظر می‌رسد در کنار این دو راحت‌تر است.

او پس از سنگ کردن خود در آینه، از تعریف کردن این موضوع برای ایند و منتظر گذاشتن او خجالت‌زده بود.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

قدرت‌ها

  • سنگ‌شدگی: ایجکس به عنوان یک گورگن قدرت سنگ کردن مشاهده‌گر خود را دارد. او موهای (تشکیل شده از مارها) را برای امنیت زیر کلاهی پنهان می‌کند تا از قدرت‌های خود به طور تصادفی استفاده نشود.
صفحات دیگر